نمناک اخبارورزشی دلیل اصلی موفقیت تیم فوتبال روسیه در جام جهانی 2018
تیم فوتبال روسیه ، تیم ملی روسیه
سرمربی 54 ساله تیم فوتبال کشور روسیه صحبت هایی در رابطه با دلیل موفقیت تیمش در جام جهانی 2018 انجام داد.
تاریخ انتشار : 24 تیر 1397

راز موفقیت تیم ملی روسیه در جام بیست و یکم چه بود؟

تا قبل از شروع مسابقات جام جهانی 2018 حتی خوش بین ترین هواداران فوتبال در روسیه نیز فکر نمی کردند تیم کشورشان در مسابقات نتیجه بگیرد اما تیم روسیه معروف به اسبورنیا موفق شد از مرحله گروهی عبور کرده و به مراحل حذفی جام برسد.

استانیسلاو چرچسف، سرمربی 54 ساله تیم در گفت وگویی با یکی از رسانه های کشورش انجام داد، در مورد علت موفقیت خیره کننده تیم صحبت کرد.

موفقیت تیم ملی روسیه

وی اظهار داشت:در موفقیت تیم ملی راز و رمزی وجود نداشت.جز این که ما یک توپ، زمین سبز و 2 دروازه برای تمرین داشتیم و به طور جدی تمرین کردیم.همه اعضای تیم با ذوق و شوق فراوان در جلسات تمرینی از ابتدا تا پایان حاضر شدند که همین عامل تیم را به آمادگی مطلوب رساند.

چرچسف ادامه داد:در کنار تمرینات، روی مسائل روانی بسیار کارکردیم.سعی کردیم انگیزه بازیکنان را پیوسته افزایش دهیم.با بازیکنان بطور شفاف صحبت کردم و به آنها گفتم که اشکالات خود را به چه نحو برطرف کنند.

روسیه در جام جهانی

دلیل موفقیت تیم ملی فوتبال روسیه در جام جهانی 

تیم ملی فوتبال روسیه

تیم فوتبال روسیه یکی از تیم های کنفدراسیون فوتبال اروپاست. این تیم در سال های 1994، 2002، 2014 و به عنوان میزبان در 2018 به جام جهانی فوتبال راه یافته است.

تیم ملی فوتبال روسیه، جایگزین تیم فوتبال اتحاد جماهیر شوروی است. پس از فروپاشی شوروی، این تیم نخستین بازی خود را در 16 اوت 1992 در برابر مکزیک انجام داد که آنرا با نتیجه 2 بر صفر برنده شد.

در سال 2016 یوفا تیم ملی فوتبال روسیه را به دلیل آشوب های هوادارانش در جام ملت ها 150٫000 یورو جریمه کرد.

سرمربی این تیم در حال حاضر استانیسلاو چرچسوف می باشد.

راز اصلی موفقیت تیم ملی فوتبال روسیه در جام جهانی 2018

برگرفته از پارس نیوز/ویکی پدیا/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف