نمناک اخبارفرهنگ و هنر ثریا حکمت بازیگر سینما به کما رفت
ثریا حکمت،بازیگر قدیمی تلویزیون،بازیگر سینما در کما،بازیگر فیلم خواستگاری ، ثریا حکمت،بازیگر قدیمی تلویزیون،بازیگر سینما در کما،بازیگر فیلم خواستگاری
ثریا حکمت بازیگر قدیمی سینما، تئاتر و تلویزیون بامداد امروز 16 فروردین ماه به دلیل تشنج به بیمارستان منتقل شد و به کما رفت.
تاریخ انتشار : 16 فروردین 1395

این بازیگر که در اوایل سال جدید به دلیل مسمویت دارویی به بیمارستان منتقل شده بود با بهبود نسبی شرایطش ترخیص شده بود که بامداد امروز 16 فروردین ماه به دلیل تشنج بار دیگر به بیمارستان منتقل شد و به کما رفت.

ثریا حکمت که بیش از 12 سال است فعالیت بازیگری ندارد در آثاری چون «نقطه ضعف»، «تصویر آخر»، «خواستگاری»، «نیش» و فیلم به یاد ماندنی «ای ایران» ناصر تقوایی به ایفای نقش پرداخته است.

ثریا حکمت در بیمارستان

ثریا حکمت در بیمارستان

فرامرز روشنایی مدیر روابط عمومی انجمن بازیگران در خصوص آخرین وضعیت این بازیگر گفت:امروز برای ملاقات ثریا حکمت بازیگر سینما و تلویزیون همراه با امین تارخ در بیمارستان حاضر شدیم. اما با توجه به شرایط فیزیکی این بازیگر، تنها در بیمارستانی مانند بیمارستان شهدا می توان درمان او را ادامه داد و احتمال انتقال وی به این بیمارستان وجود دارد.

 

ثریا حکمت ، ثریا حکمت بازیگر زن قدیمی سینما در کما

برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 53 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف