جاده های مسدود در گیلان

جاده های مسدود در استان گیلان + جزئیات

تاریخ انتشار : 17 مهر 1397کد مطلب : 19156زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس پلیس راه استان گیلان از محدودیت های ترافیکی و شرایط جوی و همچنین جاده های مسدود در گیلان را اعلام کرد.

محدودیت های ترافیکی و جاده های مسدود در گیلان

ایسنا:​رئیس پلیس راه گیلان گفت:کماکان محورهای پونل به خلخال، فومن به قلعه رودخان محدوده پل فوشه، پل ورودی املش در استان گیلان که در پی طغیان رودخانه و وقوع سیلاب تخریب شده اند، مسدود می باشد. 

سرهنگ محمدپور با اشاره به آخرین وضعیت محورهای گیلان، اظهار کرد:کماکان محورهای پونل به خلخال، فومن به قلعه رودخان محدوده پل فوشه، پل ورودی املش در استان گیلان که در پی طغیان رودخانه و وقوع سیلاب تخریب شده اند، مسدود می باشد و راهداران در حال تلاش برای بازگشایی مسیرهای مذکور هستند. 

رئیس پلیس راه گیلان افزود:محورهای اصلی استان باز است و ترافیک به صورت روان و عادی در آنها جریان دارد، برخی محورهای روستایی که مسدود شده در حال بازگشایی یا ایجاد مسیر جایگزین است. 

وی ادامه داد:خوشبختانه طی 24 ساعت گذشته تصادف منجر به فوت در جاده های استان نداشتیم اما 6 حادثه رانندگی منجربه جرح داشتیم که حدود 7 سرنشین و راننده مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند. 

سرهنگ محمدپور گفت:بیشتر حوادثی که در جاده های استان رخ می دهد به دلیل عجله و شتاب است که در این روزهای بارانی با وجود لغزندگی معابر هم شاهد اینگونه تصادفات بودیم. 

رئیس پلیس راه گیلان اضافه کرد:هرگونه عجله و شتاب در رانندگی، حوادث جبران ناپذیری را به دنبال دارد، رانندگان با رعایت قوانین و مقررات رانندگی می توانند از وقوع این حوادث جلوگیری کنند.

انتهای پیام/م

جاده های مسدود و وضعیت جوی گیلان

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب :
وبگردی