جاسم کرار و استقلال
جاسم کرار در حالیکه قرار بود سر تمرینات استقلال حاضر شود عکسی را از خود در حال گشت و گذار در بیابان های عراق منتشر کرده است.

جاسم کرار فوتبالیست عراقی باشگاه فوتبال استقلال تهران است. وی سابقه بازی در نجف، الوکره قطر، تراکتورسازی تبریز، استقلال تهران، شاهین بوشهر و عجمان امارات را در کارنامه خود دارد. این فوتبالیست به ظاهر حرفه ای متاسفانه رفتارهای غیر حرفه ای زیادی از خود نشان می دهد و مورد انتقادات فراوانی قرار گرفته است.

جاسم کرار که در اولین حضورش در استقلال به دلیل مشکلات انضباطی فراوان و سرانجام درگیری با مجتبی جباری، چندان به کار استقلالی ها نیامد و به شاهین بوشهر رفت. دومین حضور جاسم کرار هم در استقلال، چندان آرام دنبال نشد و این بازیکنان حالا با موضع گیری که علیه فدراسیون فوتبال ایران کرده، به سیبل همه انتقادات تبدیل شده است.

در روزهایی که همه فوتبال ایران از این هافبک عراقی و بی احترامی او صحبت می کنند و خواستار برخورد جدی باشگاه استقلال هستند بهرام افشارزاده مدعی شد جاسم کرار روز شنبه (دیروز) به ایران بازگشته است و مطمئناً در اولین فرصت با این بازیکن برخورد خواهد شد.

 بنا به ادعای مدیرعامل استقلال مشکل گذرنامه کرار تا دیروز حل و فصل شده و این بازیکن باید از امروز خود را به کادرفنی تیم معرفی کند تا طبق قراردادی که با باشگاه دارد بر سر تمرینات حاضر شود اما هنوز دقایقی از این ادعا نگذشته بود که هافبک عراقی با قرار دادن تصویری از خود و دوستانش در تور بیابانگردی در نجف اشرف نشان داد که در مسیر بازگشت به ایران است! لابد بنده خدا جاسم کرار که مشخص بود از اتفاقات رخ داده در چند روز گذشته فوتبال ایران و جو منفی علیه خودش حسابی جا خورده این بار از ترس مدیرعامل استقلال سر به بیابان گذاشت و ترجیح داد مسیر بازگشت از عراق را زمینی و از راه بیابان پی بگیرد.

جاسم کرار در بیابان های عراق

جاسم کرار بازیکن پر حاشیه

 

داستان عجیب جاسم کرار و استقلال ادامه دارد

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از ریسک نیوز -/ ن.م
برچسب : جاسم کرار
وبگردی