جایگزین جالب اسلحه پلیس در مکزیک
در مکزیک بعد از اینکه مامورین پلیس نتوانستند در استفاده از اسلحه خود را کنترل کنند پلیس تصمیم گرفت تیرکمان را جایگزین اسلحه گرم کند.

جایگزین جالب اسلحه پلیس مکزیک

طبق گفته رسانه های مکزیکی،پلیس های شهر آلوارادو واقع در مکزیک نمی توانستند خودشان را در مقابل استفاده از سلاح های گرم کنترل کنند و به همین علت اداره کل پلیس آنها را مجبور به استفاده از تیرکمان و سنگ کردند تا بتوانند کنترل خود را در نحوه استفاده از سلاح های گرم بدست بیاورند.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

طبق گفته رسانه ها،پس از آنکه تنها 30 افسر پلیس از 130 نفر در شهر آلوارادو توانستند خودشان را در مقابل استفاده از سلاح گرم کنترل کنند،مرکز پلیس مکزیک تصمیم به شیوه ایی نو برای انها گرفت تا کنترلشان مجددا باز گردد چرا که آنها در هنگام دستگیری مجرمان گاها آنها را با اسلحه می کشتند!.

جایگزین کردن اسلحه

جایگزین کردن تیر و کمان بجای سلاح گرم

این اقدام تنها برای شهر آلوارادو صورت نگرفت بلکه برای چندین شهر دیگر در مکزیک صورت گرفت.

در طی این اقدام عجیب،مامورین پلیس نسبت به آن اعتراض کردند که به چه علت اداره مرکزی با آنها این کار زشت و بچه گانه کرده است و پس از آن شهردار شهر آلوارادو در مقابل خبرنگاران این چنین گفت:

"ما برای کنترل مامورین خود تصمیم گرفتیم تا آنها را با تیرکمان های بچه گانه کمی نسبت به استفاده از سلاح های گرم ، سرد نماییم و به همین علت آنها به مدت چندین وقت باید از تیرکمان ها بجای اسلحه گرم استفاده نمایند.این موضوع کاملا مشخص است که یک موضوع کاملا سیاسی می باشد ،اما افسران ما باید بیاموزند که چگونه از اسلحه های خود استفاده نمایند".

تیروکمان بجای اسلحه

استفاده پلیس مکزیک از تیرکمان بجای سلاح گرم

با این وجود این اقدام برای اولین بار صورت نگرفته است و یک سری دیگر در سال 2007 صورت گرفت و در طی آن اقدام 60 اسلحه مامورینی که کنترلی بر آنها نداشتند توسط پلیس مکزیک جمع آوری شدند.

جایگزین جالب اسلحه پلیس مکزیک با تیرکمان و سنگ

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/آ
برچسب : اسلحه
وبگردی