جدایی منشا از پرسپولیس

صحبت های گادوین منشا پس از جدایی برای هواداران پرسپولیس

تاریخ انتشار : 15 دی 1397کد مطلب : 69045زمان مطالعه : 3 دقیقه
گادوین منشا مهاجم پرسپولیس که در لیست فروش این باشگاه قرار گرفته است، از این رو مصاحبه ای در این رابطه انجام داد.

اظهارات گادوین منشا در مورد جدایی غیرمنتظره اش از پرسپولیس

پارس فوتبال:گادوین منشا، مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پرسپولیس در بخشی از صحبت هایش پیام های درآوری برای هواداران پرسپولیس داشت او گفت که در سخت ترین روزها این تیم را ترک نکرده و قضاوت در مورد عملکردش در این تیم را به هواداران پرسپولیس سپرد.

برانکو ایوانکوویچ در حالی نام گادوین منشا را در لیست فروش باشگاه پرسپولیس قرار داد که عملکرد این بازیکن در نیم فصل سپری شده چندان هم بد نبود. اگرچه آمار گلزنی منشا در پرسپولیس اصلاً قابل دفاع نیست، اما دوندگی، تأثیرگذاری و موقعیت سازی او برای بازیکنان کناری اش در ترکیب سرخپوشان خوب بوده است. با توجه به همین قضیه خود منشا وقتی متوجه شد باید برای تسویه حساب با پرسپولیس به ایران برگردد، شوکه شد.

شوکه شدم!

گادوین منشا در مورد جدایی غیرمنتظره اش از پرسپولیس، اظهار داشت:

ابتدا وقتی این خبر به گوشم رسید، شوکه شدم، چون واقعاً باور نداشتم که برانکو مرا در اختیار باشگاه قرار داده است. البته خیلی زود با این قضیه کنار آمدم، به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای شرایط را پذیرفتم و حالا به آینده فکر می کنم.

در سخت ترین روز ها پرسپولیس را ترک نکردم

گادوین منشا در پاسخ به این پرسش که آیا به خاطر عملکرد فنی از پرسپولیس کنار گذاشته شده یا مسائل دیگری در میان بوده است، تصریح کرد:

در این مورد من نباید پاسخ دهم. عملکرد من در پرسپولیس مشخص است. در هر بازی که برای این تیم به میدان رفتم تمام تلاشم این بود که در زمین بازیکنی مؤثر باشم. هواداران در این مورد بهترین قاضی هستند. آن ها می دانند منشا در سخت ترین روز ها پرسپولیس را ترک نکرد. در شرایطی که طلب زیادی از باشگاه داشتم و می توانستم خیلی راحت قرارداد خود را یکطرفه فسخ و کل پولم را بگیرم، اما این کار را به خاطر هواداران نکردم. الان هم ناراحت نیستم که چرا این کار را انجام ندادم و فقط انتظار دارم باشگاه در قبال من به تعهداتش مالی اش عمل کند.

 جدایی منشا از پرسپولیس

صحبت های گادوین منشا پس از جدایی از تیم پرسپولیس 

آمار دوندگی ام در پرسپولیس مشخص است

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که عملکرد او در امر گلزنی در پرسپولیس برخلاف تیم سابقش پیکان خوب نبوده است، خاطرنشان کرد:

شاید برخی عملکرد یک مهاجم را فقط در گلزنی بدانند، اما واقعاً این طور نیست. من در ترکیب پرسپولیس تلاشم این بود که بازیکن مؤثری باشم و آمار دوندگی ام در زمین مشخص است. شاید برای اینکه صاحب توپ شوم مجبور بودم بار ها به عقب برگردم و حداقل بازیکنان کناری خود را صاحب موقعیت گل کنم. یک مهاجم برای اینکه گل بزند باید صاحب موقعیت شود، اتفاقی که برای من در پرسپولیس کمتر رخ داد. وظیفه ام در پرسپولیس خیلی متفاوت با پیکان بود و اصلاً نباید عملکرد من در این دو تیم با هم مقایسه شود.

پیشنهادات را بررسی می کنم

گادوین منشا در پایان راجع به تیم آینده اش گفت:

قبل از هر چیز باید تکلیفم با پرسپولیس مشخص شود. من طلب زیادی از باشگاه دارم و باید در این مورد صحبت کنیم. پیشنهادات زیادی از تیم های ایرانی و خارجی به مدیربرنامه هایم رسیده است و سعی می کنم بهترین تصمیم را بگیرم.

انتهای پیام/ح.ب

صحبت های گادوین منشا پس از جدایی برای هواداران پرسپولیس

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب :
وبگردی