جراحی پلاستیک

این مرد را بعد جراحی پلاستیک مادرش هم نشناخت! +تصاویر

تاریخ انتشار : 4 آذر 1396کد مطلب : 60300زمان مطالعه : 2 دقیقه
جراحی پلاستیک و مراقبت های زیبایی چهره پسر جوان را کاملا تغییر داده بود ، تغییری که باعث شد حتی مادرش او را نشناسد .

پسری که بعد از جراحی پلاستیک مادرش هم او را نشناخت

یکی از هدف انجام جراحی پلاستیک و زیبایی علاوه بر رفع ایراد احتمالی در اعضای صورت تغییر چهره است که برای برخی این تغییر باورنکردنی رخ می دهد مثل پسر جوانی که بعد از پایان مراحل عمل زیبایی چهره اش مادرش هم او را نشناخت.
Thai Woman Can’t Recognize Her Own Son After Plastic Surgery Drastically Alters His Appearance
جراحی پلاستیک

تصویر دیدنی قبل و بعد چهره پسر تایلندی که با جراحی پلاستیک بسیار تغییر کرد 

زن تایلندی پسرش را بعد جراحی پلاستیک نشناخت

"نوپاجیت مونلین" 22 ساله کارگر کارخانه ای در تایلند به دلیل مشکلی که در فرم فک خود داشت نیاز به جراحی را سالها بود که احساس می کرد اما به دلیل ناتوانی مالی تا این سن قادر به انجام نبود ریال وضعیت نامناسب فک پایین او حتی گاهی موجب وحشت اطرافیان می شد چرا که برخی او را شبیه افراد عقب مانده ذهنی تصور می کردند و سعی می کردند از او که کاملا سالم بود دوری کنند .
پسرجوان با این وضعیت علاوه بر ناراحتی از شکل ظاهری خود نگران رفتار اطرافیان نیز بود ، حالتی ناخوشایند که گاهی برای او غیرقابل تحمل می شد تا اینکه فرصتی برای جراحی پلاستیک و رفع ایرادات چهره اش فراهم شد.
جراحی پلاستیک
عکس "مانلی" قبل از جراحی پلاستیک فک و صورت
توسط یک برنامه تلویزیونی برای نشان دادن قدرت جراحان پلاستیک کره جنوبی فرصتی فراهم شد تا او چهره دلخواه خود را داشته باشد ، در چند روز همه چیز فراهم شد و او به کره پرواز کرد تا جراحی های زیبایی چهره او را ترمیم کنند. جراحی انجام شده و درمان هایی که برای زیبایی "مونلین" قرار بود انجام شود بعد از 3 ماه به پایان رسید و چهره جدید او آماده رونمایی بود.
جراحی پلاستیک

تغییر چهره باورنکردنی پسر جوان تایلندی بعد از جراحی پلاستیک

پسرجوان بعد از این دوره چند ماهه به تایلند بازگشت و به رستورانی که مادرش اغلب به انجا می رفت رفت و روی صندلی میز کناری میزی که مادرش نشسته بود نشست و دقایقی به او نگاه کرد اما مادرش هیچ عکس العملی نشان نداد ، انگار واقعا چهره ی مرد جوان به قدری تغییر کرده بود که حتی مادرش هم او را نمی شناخت.
چند دقیقه بعد پسر بلند شد و کنار مادرش رفت ؛ پرسید که مرا می شناسی ؟
مادر که متعجب به او نگاه می کرد پاسخ داد که تا به حال جایی شما را ندیده ام فکر نمی کنم آشنا باشید ؛ "مانلی" خود را به مادرش معرفی کرد و ..... .
جراحی پلاستیک
شوکه شدن مادر "مانلی" بعد از دیدن چهره جدید پسرش که با جراحی پلاستیک تغییر کرده بود

این مرد را بعد جراحی پلاستیک مادرش هم نشناخت! +تصاویر

4.5161
این مطلب مفید بود ؟14516
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی