پوریا تابان

مجری تلویزیون جراحی شد + عکس

تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74348زمان مطالعه : 3 دقیقه
پوریا تابان مجری ورزشی تلویزیون برای دومین بار زیر تیغ جراحی رفت و با انتشار پستی خبر از یک عمل سخت دیگر داد.

جراحی پوریا تابان مجری ورزشی تلویزیون

پوریا تابان مجری ورزشی تلویزیون یکی از چهره های شناخته دنیای فوتبال است که از 19 سالگی حضور در دنیای خبرنگاری را آغاز از کرد و بعد از چند سال وقفه کاری اجرای برنامه ورزش از نگاه دو را برعهده گرفت.

این مجری جوان کشورمان با انتشار پستی از جراحی امروزش خبر داد و از وقفه ای که در این جراحی رخ داد و به وخیم شدن حالش انجامید صحبت کرد.

علت تاخیر در عمل جراحی پوریا تابان چه بود

پوریا تابان با انتشار پستی از دومین جراحی اش در یک سال گذشته گفت و از تاخیر در انجام جراحی به علت حضور در مناطق سیل زده صحبت کرد.

پوریا تابان مجری برنامه ورزش از نگاه دو

پوریا تابان مجری برنامه ورزش از نگاه دو زیر تیغ جراحی رفت

پوریا تابان شب گذشته با انتشار این عکس نوشت : باز هم عمل جراحی ... این بار دو عمل در یک ناحیه. عملی که صبح پنجشنبه انجام می شود، جمعه صبح هم ترخیص و شبش هم اجرای برنامه زنده ورزش از نگاه دو، من قدرتم خیلی زیاده و فقط مرگ می تواند از پا درم بیاورد.

تا اینجا در زندگی دو بار دیگر تنم را به تیغ جراحان سپرده بودم که جراحی آشیل پای چپم توسط دکتر کیهانی در سال ٩٤ بینظیر بود، و دیگری توسط جراحی دیگر در ناحیه ای دیگر که بماند و دوست ندارم در موردش حرف بزنم چون همین عمل در آذر ٩٧ منجر به این عمل دوباره شده است.

اما قبل از عمل جراحی فردا صبح با شما حرفی دارم:اینجایی که الان قرار دارم بیمارستان است، مرز بین بودن و نبودن، تنها آمده ام آنهم بدون همراه، نمی خواهم برای کسی مزاحمتی ایجاد شود،

اما هر چه هست این عمل جراحی باید در روزهای اول فروردین و بعد از تعطیلات چهار روز اول سال انجام می شد. سیل که آمد بدون منت غیرتم اجازه نداد به عمل و بیمارستان بیاندیشم، هر روز درد، عفونت و سوزش امانم را بریده بود.

یک روز مابین هفتم تا دهم فروردین به عادل مجللی گفتم داداش دارم تموم می شوم، گفت چرا؟ موضوع را برایش تعریف کردم، ناراحت شد، آن روزها خودش هم حال جسمی خوبی نداشت و از مشکلی رنج می برد، عادل در هنگام کمک رسانی به سیل زده ها جمله جالبی بهم گفت که یاد حرفهای مامان نازی ام افتادم.

مامان نازی، مادربزرگ پدری ام بود و من نوه ی اولش. همیشه می گفتم:مامان نازی تو چطوری با این سن و سال تن خسته ات را به دوش می کشی؟ می گفت:پسر جان من دیگه قوت ندارم غیرتم من رو می کشه.

معنای حرف مادربزرگم یعنی حاج خانم تابان را بین دوم فروردین تا پنج اردیبهشت که درگیر سیل گلستان بودم با تمام روح و اندیشه ام درک کردم. خدا مامان نازی که قابله بود و هزار نوزاد به دنیا آورد آنهم بدون اینکه یکی از آنها مرده بدنیا بیاید را بیامرزد.....

پوریا تابان بعد از چند سال دوری از تلویزیون با اجرای برنامه ورزش از نگاه دو دوباره به دنیای اجرا بازگشت و حضور پررنگی را در تلویزیون تجربه کرد.

پوریا تابان و سردار آزمون

پوریا تابان و سردار آزمون در مناطق سیل زده

این مجری جوان یکی از چهره های خیر کشورمان است که در اقدامات خیرخواهانه همواره پیشقدم بوده و در اولین روزهای سیل به همراه دیگر چهره های کشورمان به مناطق سیل زده سفر کرد و در کنار مردم داغ دیده قرار گرفت.

پوریا تابان

پوریا تابان مجری برنامه ورزش از نگاه دو

پوریا تابان شنبه شب ها بعد از اخبار سراسری در شبکه دو اجرای برنامه ورزش از نگاه دو را برعهده دارد و در این برنامه به مسائل ورزشی در طول هفته می پردازد.

پوریا تابان مجری ورزش از نگاه دو برای دومین بار زیر تیغ جراحی رفت

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : صفحه پوریا تابان / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : پوریا تابان
وبگردی