علی کریمی
علی کریمی کاپیتان اسبق و محبوب تیم پرسپولیس پس از چند ماه خداحافظی از دنیای فوتبال امروز در تمرینات تیم پرسپولیس حاضر شد که در این مطلب جزئیات حضور علی کریمی در باشگاه پرسپولیس را می خوانید.

قبل از شروع چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال علی کریمی جادوگر تیم پرسپولیس برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد که با واکنش های بسیاری در جامعه همراه بود.

پس از گذشت چند ماه از خداحافظی علی کریمی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال و با تغییر سرمربی تیم پرسپولیس و جایگزینی حمید درخشان به جای علی دایی در این سمت، امروز شاهد حضور علی کریمی در تمرینات تیم پرسپولیس و حواشی این حضور بودیم که در ادامه به جزئیات حضور علی کریمی در پرسپولیس اشاره داریم.

علی کریمی کاپیتان پرسپولیس


علی کریمی از خداحافظی پشیمان شد!

علی کریمی تا چند روز آینده در اینباره تصمیم میگیرد. او را شاید دوباره به عنوان بازیکن در میادین دیدیم. شاید هم به عنوان مربی البته باتیم محبوبش یعنی پرسپولیس.
 علی کریمی دیروز نیز در هتل آزادی حضور داشت و با بازیکنان پرسپولیس در لابی هتل روبه رو شد. در این دیدار دوستانه بازیکنان پرسپولیس استقبال گرمی از کاپیتان سابق خود کردند و با او خوش و بش کردند.
 حمید درخشان سرمربی جدید پرسپولیس از کریمی خواسته با وجود خداحافظی از دنیای فوتبال به پرسپولیس بیاید و دوباره برای این تیم به میدان برود.


علی کریمی شماره "8" را پس زد

پس از اینکه امروز علی کریمی در تمرین پرسپولیس حاضر شد برخی گمانه زنیها حکایت از بازگشت احتمالی شماره 8 سرخها به این تیم داشت؛ موضوعی که با اصرار حمید درخشان هم همراه شده بود. به همین خاطر با حضور کریمی در تمرین پرسپولیس، مهدی دغاغله که از ابتدای فصل با مصدومیت روبه رو شده بود رو به کریمی گفت که شماره 8 برازنده شماست و باید این پیراهن را به تن کنید که کریمی در پاسخ به این تعارف دغاغله گفت که قصدی برای بازگشت به فوتبال و بازی در پرسپولیس ندارد و تنها برای دادن انگیزه به سرخپوشان و هواداران در تمرین شرکت کرده است.
با پاسخ کریمی به تعارف دغاغله به نظر می رسد که هواداران علی کریمی نباید امیدی به پا به توپ شدن مجدد این بازیکن داشته باشند.

 

عکس سلفی علی کریمی با خبرنگاران به جای مصاحبه!

علی کریمی که امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شد و با بازیکنان تمرین کرد در پایان تمرین حاضر به گفت و گو با خبرنگاران نشد اما او قبل از ترک ورزشگاه با خبرنگاران عکس سلفی گرفت.

خداحافظی علی کریمی از فوتبال

روی حرفم هستم و خداحافظی ام قطعی است

 علی کریمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص اینکه امروز در محل تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرده و پا به پای دیگران تمرین کرده، اظهار داشت:من پیش از این هم به درخواست حمید استیلی در محل تمرین راه آهن حاضر شده بودم و گفته بودم دوست دارم هر چند وقت یک بار تمرین سنگینی داشته باشم تا شرایط بدنی خودم را حفظ کنم.
وی افزود:حمید درخشان در این مدت چندین بار به من پیغام داد که جا دارد از او تشکر کنم و فکر می کنم به این شکل می توانم به پرسپولیس کمک کنم. هر کاری از دستم برآید انجام می دهم و امروز هم به این دلیل به محل تمرین رفتم تا حالم عوض شود بلکه اینگونه توانسته باشم به پرسپولیس کمک کنم.
کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس در خصوص شایعاتی که پیرامون بازگشت او به میادین فوتبال مطرح شده، گفت:برای چندین بار اعلام می کنم که روی تصمیمی که گرفته ام مصر و پایبند هستم و خبری از بازگشتم به میادین فوتبال نیست و نمی خواهم به میادین فوتبال بازگردم.

نصب بنر در محل تمرین پرسپولیس برای علی کریمی

بنر جالبی در ورزشگاه درفشی فر نصب شده بود که روی آن نوشته بود:"جادوگر آسیا التماست می کنیم به خاطر ما 35 میلیون از 40 میلیون هوادار پرسپولیس که عاشقانه دوستت داریم به پرسپولیس برگرد و دوباره برایمان افتخارآفرینی کن.

بنر هواداران علی کریمی در ورزشگاه درخشی فر

در ادامه تصاویر حضور شاداب علی کریمی در تمرینات تیم پرسپولیس را مشاهده می کنید.

علی کریمی در تمرینات پرسپولیس

خنده های علی کریمی در تمرینات پرسپولیس

لباس تمرین علی کریمی در تمرینات پرسپولیس

تمرین علی کریمی در کنار محسن خلیلی

جزئیات جدید از بازگشت علی کریمی به پرسپولیس

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : گردآوری از بخش ورزشی نمناک - /م
برچسب :
وبگردی