جزیره رابینسون
جزیره رابینسون یا مردی که شبیه رابینسون کروزو زندگی می کند سوژه جدیدی است که یک مرد میلیونر آن را خلق کرده و امروز 20 سال از آن می گذرد.

مرد ثروتمندی که 20 سال است مثل رابینسون کروزو در جزیره ای دور زندگی می کند

رابینستون کروزو جدید بیستمین سالگرد زندگی خود در جزیره ای دور افتاده را جشن گرفت. 

فرار مرد میلیونر از شهر و زندگی در جزیره مثل رابینسون:

"دیوید گلشین" 73 ساله یکی از میلیونرهای مطرح سابق سالها پیش تصمیم به ترک زندگی شهرنشینی گرفت و به این جزیره آمد و تمام این مدت به همراه یک سگ در جزیره ای بیابانی زندگی کرده و معتقد است که طعم آرامش را چشیده.

جزیره رابینسون

زندگی واقعی در جزیره مثل رابینسون

او در توضیح تغییر سبک زندگی خود می گوید:

سال 1997 به دلیل سقوط شدید در بورس اموال و دارایی خود را از دست دادم و دیگر یک میلیونر مشهور و محبوب نبودم برای همین تصمیم گرفتم به جزیره ای در شمال شرق استرالیا سفر کرده و در آنجا ساکن شوم .

روزگاری نزدیک به 25 میلیون دلار دارایی داشتم مبلغی که 20 سال پیش قابل توجه بود اما در یک بدشانسی آن را از دست دادم ، بعد از این اتفاق همسرم از من جدا شد و کاملا تنها شدم. در انتهای سردرگمی تصمیم گرفتم تا در جایی دور دست تنها زندگی کنم.

دیوید در ادامه می گوید:اوایل سفرم به این جزیره همانند یک فرد بیمار مدام به پول فکر می کردم اما بعد از مدتی همه چیز تغییر کرد و زندگی را از بعد دیگری نگاه می کردم ، متکی بودن به استعدادهای فردی و توانایی هایی که خداوند در من خلق کرده همه چیز را تغییر داد.

جزیره رابینسون

جزیره رابینسون

جزیره رابینسون

جزیره رابینسون

شرایط زندگی مردی که مثل رابینسون در جزیره زندگی می کند

در طول این سالها مشکلات زیادی را تحمل کرده ام اما هیچ کدام انها غیرقابل تحمل نبودند ، نداشتن آب آشامیدنی کافی ، برق ، اینترنت و از همه بدتر جنگ و درگیری با حیات وحش این منطقه مشکلات کمی نیستند اما می توانم با انها کنار بیایم.او که متولد سیدنی است در تمام دوران زندگی پیش از این دوران در رفاه و امکانات زندگی کرده اما حالا آروز دارد آنقدر اینجا زندگی کند تا روز مرگش فرابرسد.

میلیونری که مثل رابینسون در جزیره زندگی می کند!

518
این مطلب مفید بود ؟180
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی