نمناک اخبارحوادث جسد بنیتا 8 ماهه در شرق تهران پیدا شد + عکس
بنیتا ، دزدیدن دختر 8 ماهه
6 روز پیش خودرویی که داخل آن دختر 8 ماهه حضور داشت در مشیریه تهران ربوده شد. جسد بنیتا در داخل خودرو پدرش در پاکدشت پیدا شد.
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1396

جسد بنیتا در پاکدشت پیدا شد

جسد بنیتا دختر 8 ماهه  ای که 29 تیرماه از مقابل منزلشان ربوده شده بود در شرق پایتخت کشف شد.

براساس این گزارش، جسد این کودک 8 ماهه چند روز در داخل خودرو به جا مانده بود و بامداد امروز کشف شد. این کودک به هنگام سرقت خودرو در داخل خودرو بود.

بیتا

گفته می شود یکی از ربایندگان این کودک خردسال فرد سابقه داری است که چندی پیش توسط ماموران پلیس دستگیر شده و با قید وثیقه آزاد شده بود. 

در این ماجرای تلخ ماموران پلیس دو سارقه خودرو و رباینده این کودک 8 ماهه را دستگیر کردند. 

صبح 29 تیرماه بنیتا 8 ماهه در حالیکه در داخل خودروی پدرش قرار داشت و پدر وی برای بستن در پارکینگ خودرو را ترک کرده بود به همراه اتومبیل به سرقت رفت و انتشار خبر ربودن وی موجی از احساسات مردمی را برانگیخته بود که متاسفانه در این حادثه تلخ جسد این کودک پیدا شد.


اعترافات کامل عامل ربودن بنیتا/ مرگ دختر 8 ماهه به علت گرما و گرسنگی

یک منبع آگاه  در مورد نحوه شناسایی عامل ربودن دختر 8 ماهه و دستگیری او و همدستش گفت:پس از اعلام موضوع به پلیس و در جریان تحقیقات ماموران پلیس آگاهی تهران متوجه رد پای دو سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو شدند. همچنین مشخص شد که یکی از این دو سارق به تازگی از زندان آزاد شده است.

وی ادامه داد:با شناسایی مخفیگاه یکی از این سارقان، او اعتراف کرد که دوستش مرتکب سرقت شده و او نقشی در سرقت نداشته است. با دستگیری سارق دوم او در بازجویی ها منکر هرگونه سرقت شد تا اینکه پس از روبرو شدن با همدستش لب به اعتراف گشود.

این منبع آگاه تاکید کرد :سارق در بازجویی ها اعتراف کرد پس از سرقت خودرو از مشیریه به همراه کودک، آن را همان روز در یکی از خیابان های پاکدشت آورده و پس از بالا کشیدن شیشه ها آن را رها کرده است.

وی افزود:ماموران بلافاصله به محل رها کردن خودرو در محله ای خلوت رفته و مشاهده کردند خودرو زیر آفتاب شدید قرار دارد. شدت گرما به حدی بود که جسد کودک 8 ماهه دچار جمود نعشی شده بود.

به گفته این منبع آگاه با توجه به شرایط محل قرار گیری خودرو و بالا بودن شیشه های خودرو به احتمال زیاد دختر 8 ماهه به علت گرما و گرسنگی و تشنگی جان خود را از دست داده است. در حال حاضر با دستور قضایی جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است.

وی تاکید کرد:قاتل مدعی است وقتی خودرو را رها کرده است، هنوز بنیتا زنده بود.

جسد بنیتا 8 ماهه در شرق تهران پیدا شد + عکس

برگرفته از تسنیم، میزان - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 39 9
نظر کاربران
مهدی

مهدی

خدا به پدر مادرش صبر بده.من که بچه کوچک دارم می دونم چقدر سخته.حتی حیوان هم همچین رفتاری نداره.وسایل داخل یه ماشین چه ارزشی داشت که این بلا رو سر بچه بیگناه آوردن

پاسخ دادن 49 5
راز

راز

حالم خیلی بده وای طفلی داخل ماشین چ زجری کشیده بمیرم

پاسخ دادن 4 0
باران

باران

آنها میتوانستند یه زنگ به پلیس بزنند و کودک را نجات دهند.

پاسخ دادن 4 2
Majid

Majid

خدا به خانواده این بچه صبر بده .خدا لعنت کنه همچین آدم هایی رو که باعث می شن یه خانواده داغ دار بشه

پاسخ دادن 5 0
hamd

hamd

خدا وند ازشر فتنه های آخرالزمان دورمون کنه واقعا خیلی دردناکه خدا صبر ب خانواده اش بده.

پاسخ دادن 0 0
Mehdi.M

Mehdi.M

خدالعنتشون کنه

پاسخ دادن 2 0
م.ط

م.ط

خداوند گاهی برای علنی ساختن واثبات واقعی بودن فرشتگانش یکی از انها را به زمین میفرستدوخیلی زود دلتنگش شده وبه نزد خودش برمی گرداند.بی شک بنیتا فرشته ای بود که خدا به زمینیان نشان داد .درغم پرکشیدنش همه در سوگ وعزا هستند.خداوند به پدرو مادرش اجر وصبر عنایت بفرماید.

پاسخ دادن 5 3
محمد مهدی

محمد مهدی

موندم چجوری دلشون اومده روی حرمله رو سفید کردند

پاسخ دادن 0 0
ز

ز

خدا لعنتشون كنه خدا به مادرو پدرش صبر بده خيلي سخته خيلي

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف