فرادرس
فرادرس به عنوان بزرگترین دانشگاه آنلاین ایران، جشنواره خود را با تخفیف 50 درصد برای 8500 ساعت آموزش آنلاین تمدید می نماید.

 بزرگترین جشنواره فرادرس تمدید شد:50 درصد تخفیف برای 8500 ساعت آموزش آنلاین

«فرادرس»، به عنوان بزرگترین دانشگاه آنلاین ایران و مجموعه ای پیشگام در تحقق عدالت آموزشی و ترویج فرهنگ آموزش مهارت محور، اقدام به برگزاری بزرگترین جشنواره تخفیف آموزشی خود تا به امروز کرده و در این طرح بی نظیر، 8500 ساعت آموزش، برای بالغ بر 1000 عنوان موضوعی در زمینه های گوناگون را با تخفیف 50 درصد در اختیار علاقمندان قرار داده است.

بزرگترین پلتفرم آموزش آنلاین ایران، فرادرس، همواره بر آن بوده تا توسط اساتید مجرب و متخصص به تولید محصولات آموزشی با کیفیت در زمینه های علمی و کاربردی گوناگون برای کلیه گروه های سنی بپردازد. از همین رو، با همکاری بیش از 700 مدرس برجسته، طی 10 سال فعالیت خود، بالغ بر 8500 ساعت آموزش را برای 1000 عنوان آموزشی در موضوعات علمی، مهارتی و کاربردی گوناگون شامل آمار و داده کاوی، هوش مصنوعی، برنامه نویسی، عمران، معماری، مکانیک، صنایع، شیمی، برق، گرافیک و مدیریت، تولید و منتشر کرده است.

این مجموعه، در راستای ترویج فرهنگ مطالعه، تحقق عدالت آموزشی و فراهم آوردن امکان دسترسی به آموزش برای کلیه اقشار جامعه، اقدام به برگزاری طرح های تخفیف و نذری های آموزشی گوناگون در مناسبت های مختلف کرده است.

اکنون نیز، به مناسبت روز و هفته دانشجو، نظر به قرار داشتن در سال تحصیلی 97 و نزدیک بودن به فصل امتحانات، فرادرس بزرگترین جشنواره تخفیف آموزشی تاریخ خود را با «50 درصد» تخفیف برای «کلیه آموزش ها» برگزار کرده است. این طرح که ویژه روز و هفته دانشجو برپا شده، به دلیل مواجه شدن با استقبال بی نظیر و حجم بالای درخواست ها، برای فرصتی محدود تمدید شده تا کلیه علاقمندان امکان بهره مندی از آن را داشته باشند. برای شرکت در این جشنواره بی نظیر آموزشی به صفحه faradars.org/ev/azar97 مراجعه کنید.

لازم به ذکر است در این طرح، پرفروش ترین فرادرس ها شامل آموزش زبان های برنامه نویسی (C، جاوا، ++C، پایتون، PHP)، نرم افزارهای ویرایش تصاویر (فتوشاپ، کورل، ایلاستریتور)، مجموعه نرم افزارهای آفیس (اکسل، ورد)، آموزش های مهندسی (پایگاه داده ها، آمار و احتمال، مقاومت مصالح) و آموزش نگارش مقالات علمی و آکادمیک نیز با تخفیف پنجاه درصد ارائه می شوند.

همچنین، گنجینه های آموزشی فرادرس در زمینه های گوناگون که بسته هایی کامل از کلیه آموزش های مرتبط به یک حوزه هستند، مانند گنجینه آموزش های برنامه نویسی کاربردی متلب و گنجینه آموزش های آمار و احتمال و داده کاوی نیز جزو این طرح محسوب می شوند.

شایان توجه است، برای افرادی که در تلاش برای ورود به بازار کار یا ارتقا مهارت های شغلی خود هستند نیز این فرصت فراهم شده تا کلیه آموزش های ورود به بازار کار و مهارت های شغلی را در این طرح با تخفیف 50 درصد تهیه کنند.

کلیه افرادی که نیاز به مشاوره برای تهیه آموزش ها دارند یا با پرسش هایی پیرامون آن ها مواجه هستند، می توانند از طریق شماره تلفن 57916000 -021 و یا وب سایت فرادرس به آدرس faradars.org با واحد پشتیبانی در تماس باشند.

جشنواره تخفیف 50 درصدی فرادرس به مناسبت روز دانشجو - کلیک کنید (+)

تمدید بزرگترین جشنواره فرادرس

56
این مطلب مفید بود ؟60
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی