جشنواره فیلم فجر
روز گذشته 13 بهمن ماه 1396 ، دومین روز جشنواره فیلم فجر با حضور هنرمندانی چون ترلان پروانه ، مهتاب کرامتی ، محمدرضا غفاری و ... در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

در دومین روز جشنواره فیلم فجر چه گذشت

مراسم دومین روز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در 13 بهمن ماه 1396 برگزار شد و پردیس سینمایی ملت میزبان هنرمندان زیادی بود . در دومین روز برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر ، سه فیلم به نمایش درآمد. فیلم های کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی، جاده قدیم به کارگردانی منیژه حکمت و انیمیشن فیلشاه به کارگردانی هادی محمدیان فیلم های حاضر در دومین روز جشنواره فیلم فجر بود.

هنرمندان در دومین روز جشنواره فیلم فجر

نمایش انیمیشن فیلشاه با حضور عوامل آن در پردیس سینما گالری ملت برگزار شد.

 جشنواره فیلم فجر 96

عوامل انیمیشن فیلشاه در جشنواره فیلم فجر

هادی محمدیان :کارگردان، حامد جعفری:تهیه کننده، حسن ایوبی:تدوینگر، حسین مهدوی:صداگذار، مهدی پاکدل:مدیر تولید، سعید شیخ زاده:صداپیشه از جمله عواملی بودند که برای نمایش این انیمیشن در دومین روز جشنواره فیلم فجر در پردیس سینما گالری ملت حضور داشتند.

کامیون ساخته کامبوزیا پرتوی یکی از فیلم هایی بود که برای اهالی رسانه در پردیس ملت به نمایش درآمد.

جشنواره فیلم فجر 96

عوامل فیلم کامیون در جشنواره فیلم فجر

درجلسه پرسش و پاسخ فیلم سینمایی کامیون ، کامپوزیا پرتوی، تورج اصلانی، سعید آقاخانی، نسرین مرادی، رامین راستاد و میلاد موحدی حضور داشتند.

جشنواره فیلم فجر 96

سعید آقاخانی در جشنواره فیلم فجر

کامبوزیا پرتوی در نشست این فیلم درباره اندیشه ساخت فیلمش گفت :حدود سال 60 و سر صحنه فیلمبرداری گلنار در جنگل های دوهزار بودیم و مرحوم سجادی حسینی دستیارم بود و من دیدم او بسیار استرس دارد و پرسیدم چرا مدام می خواهد برود شهر... من از سجادی حسینی پرسیدم مشکل چیست؟ گفت من در تهران خانه ای گرفته ام و همسرم مشکلی پیدا کرده و... این مشکل اسباب و اثاثیه همسر او ایده این فیلم برای من بود و سعی کردیم به او کمک کنیم. اصل فیلم نامه من از سال 67 بود تا به حال و امروز توانستم آن را بسازم.

 جشنواره فیلم فجر 96

عوامل فیلم جاده قدیم در جشنواره فیلم فجر

نشست خبری فیلم جاده قدیم که در پردیس سینمایی ملت برگزار شد صحبت های جنجالی منیژه حکمت با حواشی زیادی همراه بود.

جشنواره فیلم فجر 96

ترلان پروانه ،محمدرضا غفاری و مهتاب کرامتی در جشنواره فیلم فجر

نشست رسانه ای جاده قدیم با حضور منیژه حکمت:کارگردان فیلم، مهتاب کرامتی، پوریا رحیمی، محمدرضا غفاری و ترلان پروانه بازیگران فیلم در پردیس سینما گالری ملت برگزار شد.

جشنواره فیلم فجر 96

ترلان پروانه و محمدرضا غفاری در جشنواره فیلم فجر

یکی دیگر از حواشی دومین روز جشنواره فیلم فجر اعتراض ابراهیم حاتمی کیا و قطع پخش فیلمش بود. فیلم سینمایی به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا روز گذشته 13 بهمن ماه 1396 از ساعت 18 با حضور کارگردان فیلم در در پردیس سینمایی مشهد اکران شد.

جشنواره فیلم فجر 96

ابراهیم حاتمی کیا در جشنواره فیلم فجر

در حین پخش فیلم روی پرده ، تماشاگران با تلفن همراه شروع به تصویربرداری کردند و این موضوع با عضصبانیت ابراهیم حاتمی کیا و توقف پخش فیلم همراه بود.

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 12 تا 22 بهمن ماه به دبیری ابراهیم داروغه زاده برگزار می شود.

از حاشیه تا متن دومین روز جشنواره فیلم فجر 96 + تصاویر

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی