جشن تولد پسرانه
تزیینات جشن تولد پسرانه بچه گانه با تم های مورد علاقه آن ها از جمله مک کویین, باب اسفنجی, مینیون و... به همراه زیباترین و جدیدترین ایده ها.

ایده های تزیین جشن تولد پسرانه

برای تزیینات جشن تولد کودکان بهتر است یک تم خاص انتخاب کنید و بر اساس آن تم وسایل تزیینی و کیک و... تهیه کنید البته تمی که انتخاب میکنید باید مورد پسند پسرتان باشد پس از او نظر بپرسید. بهترین تم هایی که برای جشن تولد پسربچه ها انتخاب میشود تم شخصیت های کارتونی مانند باب اسفنجی, مک کویین, مینیون, مرد عنکبوتی و بتمن هستند که پسربچه ها بسیار آن ها را دوست دارند.

تزیینات جشن تولد

تزیینات جشن تولد پسرانه

تزیینات جشن تولد شامل تزیین بادکنک, ریسه, کیک, ظروف و ... میشود که بهتر است برای تولد پسربچه ها رنگ آبی باشد. اگر پسرتان به یک شخصیت کارتونی بسیار علاقه دارد میتوانید در روز تولدش او را به همان شخصیت کارتونی تبدیل کنید به این صورت که لباس و کلاه او مانند همان شخصیت کارتونی باشد مثلا مرد عنکبوتی.

تم تولد مک کویین

تم تولد مک کویین برای پسربچه 

زرد و آبی بهترین ترکیب رنگ برای جشن تولد پسرانه است که تم باب اسفنجی و مینیون هم به همین رنگ است. در تولد بچه ها از بادکنک های زیاد استفاده کنید زیرا همه بچه ها به بادکنک علاقه دارند. برای تزیین جشن تولد پسرانه میتوانید از تصاویر زیر ایده بگیرید و پسر کوچک تان را در روز تولدش غافلگیر کنید.

ایده های تولد کودک

ایده های جشن تولد کودک

تزیین جشن تولد

تزیین جشن تولد با بادکنک

جشن تولد پسرانه

جشن تولد پسرانه با تزیینات زیبا

تزیین تولد

تزیین تولد بچه ها با ایده های جدید

تولد تم باب اسفنجی

جشن تولد تم باب اسفنجی

تم تولد مینیون

تم تولد مینیون برای پسربچه

تزیینات جشن تولد پسرانه با تم های جذاب + تصاویر

3.738
این مطلب مفید بود ؟2810
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : جشن تولد
وبگردی