کی روش
کی روش مربی تیم فوتبال ایران در مراسمی با حضور علی کفاشیان و جمعی از بازیکنان تیم ملی پنجاه مین ماه حضورش در فوتبال ایران را جشن گرفت.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در یک جشن خودمانی و با حضور کفاشیان و بازیکنان تیم ملی شمع کیک خود را که عدد 50روی آن نقش بسته بود فوت کرد.

جشن حضور کی روش در ایران

کارلوس کی روش که از این برنامه سورپرایز شده بود خطاب به حاضرین مراسم گفت:با شرایطی که در این مدت در ایران داشتم و با این همه حمایت و جو خوبی که در این مدت در تیم ملی داشتم امیدوار بودم این کیک 50 سالگی ام باشد تا همه چیز تکمیل می شد و ای کاش این کیک پنجاه سالگی ام بود. 

 کی روش و پیروانی و کفاشیان
او از افشین پیروانی و کفاشیان بابت این سورپرایز ویژه تشکر کرد. کی روش در ادامه تشکر ویژه ای از بازیکنان داشت و گفت:مطمئنا با حضور و تلاش آنها نمی توانسته 50 ماه در ایران دوام بیاورم. 
 کی روش و پیروانی
 
کفاشیان هم خطاب به کی روش گفت امیدوار است این اولین 50 ماهگی حضور او در ایران و جشن برای او نباشد و ابراز امیدواری کرد بتوانند در کنار هم 50 ماهگی بعدی (100 ماهگی حضور کی روش) را هم جشن بگیرند.
در ادامه این جشن سرمربی پرتغالی تیم ملی به شوخی با کفاشیان پرداخت و بازیکنان تیم ملی هم برای او موفقیت در ادامه راه به همراه تیم ملی را آرزومند شدند.

کی روش ، جشن کی روش در ایران

4.347
این مطلب مفید بود ؟407
برگرفته از ورزش سه / ک
وبگردی