جمشید مشایخی در بیمارستان

عیادت همسر علی معلم از جمشید مشایخی در بیمارستان + عکس

تاریخ انتشار : 21 تیر 1397کد مطلب : 69821زمان مطالعه : 2 دقیقه
آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم به دیدار جمشید مشایخی در بیمارستان رفت و با انتشار پستی درباره آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند کشورمان توضیح داد.

آخرین وضعیت جسمانی جمشید مشایخی در بیمارستان

جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان برای چندمین بار در بیمارستان بستری شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم به عیادت از جمشید مشایخی در بیمارستان رفت و با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند پیشکسوت کشورمان توضیح داد.

ضیاء الدین دری کارگردان سریال کلاه پهلوی و کیف انگلیسی دیگر هنرمند کشورمان است که این روزها در بستر بیماری به سر میبرد.

عیادت آذر معماریان از جمشید مشایخی و ضیاء الدین دری در بیمارستان

آذر معماریان همسر زنده یاد علی معلم روز گذشته به عیادت دو هنرمند پیشکسوت کشورمان در بیمارستان رفته و با انتشار پستی خبر از آخرین وضعیت جسمانی آنها داد.

جمشید مشایخی در بیمارستان

عیادت آذر معماریان از جمشید مشایخی در بیمارستان

آذر معماریان با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت:با تمام مشکلاتی که اینروزها در گوشه وکنار شهر وروستا وکشور عزیزمان قابل رویت وپی گیری است گاهی ندای قلب انسان هایی که هنوز باعشق به میهن ومردم اش زندگی میکنند وضربان قلب شان در جاده انسانیت می تپد قابل تشکر وقدر دانی است.

ضیاء الدین دری

آخرین وضعیت ضیاء الدین دری در بیمارستان

آذر معماریان ادامه داد :امروز بهمراه مدیر عامل محترم هلال احمر جناب آقای کتابدار ودوتن از همرا هان شان به دیدار جناب ضیاء الدین دری وجناب مشایخی عزیز رفتیم جمشید مشایخی عزیز را به اتاق عمل برده بودند وموفق به دیدارشان نشدیم خوشبختانه با تماسی که با همسر ایشان داشتم بعد از عمل به آی سی یو منتقل شده اند واینک تنها نیازمند دعا برای بهبود این هنرمند گرانقدر کشورمان هستیم جناب دری عزیز هم تحت مراقبت پزشکان دلسوز ومتعهد کشورمان برای مراحل بعدی درمانشان تحت نظر ودرمان هستند واز تمام شما مردم عزیز ومهربان که با دعای خیرتان در ایجاد انرژی برای بهبود این عزیزان آنان را یاری می دهید سپاسگزارم.

جمشید مشایخی

آخرین وضعیت جمشید مشایخی در بیمارستان

جمشید مشایخی از اساتید بزرگ بازیگری در کشورمان اواخر خردادماه به دلیل مشکلات گوارشی در بیمارستان بستری شد و بعد از چند روز با بهبود وضعیت جسمانیی از بیمارستان مرخص شد اما با وخیم شدن اوضاع جسمانی دوباره در بیمارستان بستری شد .

ضیاء الدین دری

ضیاء الدین دری کارگردان کلاه پهلوی

ضیاء الدین دری کارگردان سریال کیف انگلیسی و کلاه پهلوی نیز چند روز پیش به دلیل مشکلات کبدی در بیمارستان بستری شد و اکنون وضعیت جسمانی رو به بهبودی را سپری میکنند.

جمشید مشایخی در بیمارستان

عیادت علی نصیریان از جمشید مشایخی در بیمارستان

علی نصیریان بازیگر نقش بزرگ آقا در سریال شهرزاد یکی از چهره های سرشناس کشورمان بود که چند روز پیش به عیادت جمشید مشایخی در بیمارستان رفت.

آخرین وضعیت جمشید مشایخی از زبان آذر معماریان

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی