طلاق

جنجالی ترین طلاق های سوپر استارهای سینمای ایران و جهان + تصاویر

تاریخ انتشار : 27 تیر 1395کد مطلب : 33670زمان مطالعه : 7 دقیقه
اسامی بازیگران معروف سینما و تلویزیون ایران و جهان را که پس از مدتی زندگی مشترک از هم طلاق گرفته اند را مساهده میکنید.

طلاق جنجالی آقای سوپر استار

طلاق بازیگران معروف سینما سرو صدای زیادی در بین مردم به پا میکند چرا که تمام وقایع مربوط به هنرمندان برای مردم دارای اهمیت است .در ادامه این مطلب با زوج های بازیگر سینمای ایران و جهان که از گذشته تا به حال حاشیه های زیادی را پشت سر گذاشته اند آشنا میشوید .

جدایی، بی شک از غم انگیزترین اتفاق هایی است که ممکن است سراغ انسان بیاید. محققان می گویند طلاق از جمله تلخ ترین تجربه ها و خاطرات بشر است که بعد از مرگ عزیزان شرایط روانی و جسمی فرد را دگرگون می کند. طلاق اگر چه بار منفی بزرگی در زندگی فردی و جمعی افراد ایجاد می کند اما یک حسن غیرقابل انکار دارد و آن فرصتی است که برای ایجاد تغییر در زندگی در اختیار افرادی قرار می دهد که همه تلاش شان را برای حفظ زندگی شان کرده اند اما همچنان به نتیجه ای نرسیده اند.

طلاق

طلاق های جنجالی سوپر استارهای سینمای ایران و جهان 


این بار، پست صفحه شخصی اینستاگرام حمید گودرزی، بازیگر تلویزیون و سینما ذهن ها را به خود مشغول کرد و گمانه زنی های مختلفی را درباره این بازیگر و زندگی اش در رسانه ها مطرح کرد. این موضوع بهانه ای شد تا مروری داشته باشیم بر داستان های ازدواج و طلاق چهره های معروف در ایران و جهان. در ادامه این مطلب دیدگاه های دکتر رمضانی فرانی و دکتر شهرام اسلامی، روانشناس را در این باره از دست ندهید.

خبر طلاق حمید گودرزی در اینستاگرامش 

من عاشق همسرم بودم

حمید گودرزی، بازیگر سریال زمانه به تازگی و چند روز پیش از طریق پست اینستاگرامش به هوادارانش گفت که قرار است زندگی جدیدی را آغاز کند. او تصویری از خودش را منتشر کرد و نوشت:« به زودی ان شاءالله زندگی جدیدی رو شروع می کنم. از همه شما می خوام همین طوری حمایتم کنید. دوست تان دارم زیاد. در ضمن سریال جدید در راه است.» این جملات از حمید گودرزی باعث شد تا بسیاری از هوادارانش به صفحه شخصی او هجوم بیاورند تا صحت و سقم شایعه جدایی این بازیگر را از ماندانا دانشور، همسرش جویا شوند.

طلاق حمید گودرزی و همسرش

خبر طلاق حمید گودرزی در اینستاگرامش

هواداران در هزاران کامنت دلیل جدایی این بازیگر را جویا شدند. عصرخبر و بسیاری از سایت های خبری همچون افکارنیوز و نمناک این خبر را منتشر کردند که حمید گودرزی در پاسخ به یکی از هوادارانش درباره علت جدایی از همسرش را علاقه همسرش برای خروج از کشور و زندگی در خارج از ایران اعلام کرده است. این سایت ها تصویری از کامنت منسوب به حمید گودرزی را منتشر کردند که در آن نوشته:«من عاشق خانومم بودم ولی اون عاشق زندگی در ایران نبود؛ به همین دلیل رفت.» همه این ماجراها باعث شد خبر جدایی حمیدگودرزی از همسرش قوت بگیرد.

طلاق


حمید گودرزی و همسرش زوجی که عشق شان مثال زدنی بود


حمید گودرزی و همسرش، ماندانا، روزگاری در میدان آرژانتین همسایه بودند. آنها مدت ها قبل در گفت و گویی با ایلنا درباره شیوه زندگی شان صحبت کرده بودند. در آن روزها و در ابتدای آشنایی، حمید دانشجوی رشته کارگردانی بود و ماندانا محصل. حمید گودرزی درباره آن می گوید:«آن زمان خانواده ماندانا با ازدواج ما مخالف بودند چون آنها خارج از ایران زندگی می کردند. پدر ماندانا به من پیشنهاد داد که ما هم به آمریکا برویم اما من دوست نداشتم برای زندگی جایی غیر از ایران باشم چون شغل من داشت در ایران شکل می گرفت. البته آنها تا حدی با حرفه من هم مشکل داشتند و مسئله دیگر این بود که سطح اقتصادی خانواده همسرم از خانواده من بالاتر بود. اما ما با هم ازدواج کردیم.»

ماندانا دانشور نیز می گوید:«البته در ابتدای راه صددرصد با هم یکی نبودیم اما کم کم مشکلات حل شد. چون اختلاف اساسی نداشتیم و بیشتر اختلاف سلیقه بود. در نهایت کمی من گذشت کردم و کمی حمید و حالا فکر می کنم خیلی شبیه هم شد ه ایم.» گودرزی در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال با هم قهر کرده اید یا نه می گوید:«ما هیچ زمان با هم قهر نکرده ایم؛ حتی یک ربع چون وقتی با هم دعوا می کنیم هر دو به یک اندازه برای آشتی کردن پیشقدم می شویم. البته ماندانا بیشتر. »

طلاق سحر از رامبد

رامبد جوان و سحردولتشاهی در صحنه تئاتر با هم آشنا شدند. سحر دولتشاهی در مصاحبه ای که در سال 91 با مجله ایده آل داشت، می گوید:« بعد از آنکه رامبد به من پیشنهاد ازدواج داد با پدرم صحبت کردم. خواستگاری انجام شد و ما مراسم و عروسی به شکل مرسوم و مفصل نگرفتیم و خیلی ساده شروع کردیم.» او ادامه می دهد:« دغدغه های مهمی در زندگی دارم. همانقدر که دوست دارم در کارم موفق باشم، دوست دارم درست و خلاقانه زندگی کنم.»

طلاق سحر از رامبد

طلاق سحر دولتشاهی از رامبد جوان

او حتی از علاقه اش به بچه دار شدن با ایده آل صحبت کرده بود. اما ماجرای جدایی این دو بازیگر نیز مثل بمب در شبکه های اجتماعی ترکید. البته رامبد جوان هرگز درباره این جدایی خبر رسمی اعلام نکرد و در مقابل کنجکاوی های مردم در صفحه شخصی اش هیچ پاسخی نداد و این طور وانمود کرد که این سوال ها به نوعی فضولی در زندگی او است. او در یک برنامه گفت بعضی ها بهتر است آنقدر وقت خودشان را صرف کنجکاوی و مطرح کردن سوالاتی که به آنها ربطی ندارد، نکنند.

طلاق آزاده صمدی از هومن سیدی

یکی دیگر از جدایی هایی که در سال های گذشته در میان زوج های هنرمند، شاهدش بودیم جدایی آزاده صمدی و هومن سیدی بود. خبر این جدایی اگر چه به صورت غیر رسمی در سایت ها و صفحه های اینستاگرام دست به دست می شد اما بالاخره هومن سیدی طاقتش تمام شد و در پاسخ به خیل عظیمی از پرسش های طرفدارانش درباره این مسئله در قالب پستی در صفحه اینستاگرامش این گونه پاسخ داد:«دوستان عزیزم، گاهی به دلیل علاقه و لطف شما شاهد این هستم که جزئیاتی از زندگی خصوصی ام تبدیل به موضوع ذهنی عده ای از دوستان شده.

طلاق آزاده از هومن

طلاق آزاده صمدی از هومن سیدی

بی شک زندگی من هم مثل هر کدام از شما تشکیل شده از دوایر شخصی و خصوصی که ترجیح می دهم در حجاب عرف های رایج فرهنگی باقی بماند اما از آنجا که احترام زیادی برای شما قائلم و پیگیری های شما را توجه دوستانه تحلیل و تعریف می کنم، باید به اطلاع تان برسانم که زندگی مشترکم با سرکار خانم آزاده صمدی نزدیک به یک سال است که به اتمام رسیده.»

طلاق جنجالی زوج هالیوودی

نیکول کیدمن و تام کروز از جمله بازیگران پرکاری هستند که در سال 1990 با یکدیگر آشنا شدند. ازدواج آنها در همین سال شکل گرفت، تقریبا 11 سال زندگی کردند و بالاخره در ماه های پایانی سال 2001 از هم جدا شدند. البته آنها در طول مدتی که با هم زندگی می کردند در نگاه مردم آمریکا از جمله خوشبخت ترین زوج های هالیوودی بودند. اما جدایی شان همه طرفداران شان را ناامید کرد. آن روزها دلایل مختلفی برای جدایی این زوج مطرح شد که یکی از مهم ترین آنها شایعه بچه دار نشدن نیکول و تام بود.

طلاق کیدمن و تام کروز

طلاق نیکول کیدمن و تام کروز

اما زمزمه های غیررسمی از این موضوع نیز در رسانه ها مطرح شد که این زوج دیگر مثل سابق علاقه ای به هم ندارند اما این ادعا نیز بعدها با اظهارنظر عاشقانه نیکول بی اساس شد. چرا که نیکول بعد از جدایی از تام و در زمان نامزدی تام با کیت اوریان اعلام کرد که هنوز هم تام را دوست دارد.

 

طلاق جانی دپ و ونسا پارادیس

یکی از اخباری که در سال 2012 بسیاری از مردم را شوک زده کرد خبر جدایی جانی دپ و پارادیس بود. آنها بعد از 14 سال زندگی مشترک و دو فرزند، خیلی ناگهانی و بدون هیچ مقدمه و جار و جنجالی از هم جدا شدند. اما به نظر می رسد که جانی دپ آن طور که باید و شاید از این زندگی دل نکنده است.

طلاق جانی دپ و پارادیس

طلاق جانی دپ و ونسا پارادیس 

او چند سال پیش با وجود آنکه از ونسا پارادیس جدا شده بود یک ملک 4 میلیون دلاری برای او خرید تا همسر سابقش به همراه دختر نوجوانش در این ملک زندگی کنند. کی از نزدیکان جانی و ونسا گفت:« پایان دادن به زندگی مشترک، برای هر دوی آنها خیلی سخت بود. اما در حال حاضر چیزی که بیشتر از همه برای آنها مهم است این است که به خاطر فرزندانشان یک خانواده صمیمی باقی بمانند و مثل همیشه اولویت زندگی آنها فرزندانشان است.»

طلاق آقای اسمیت با جنیفر آنیستون

اگر چه این روزها همه عادت دارند نام برد پیت را در کنار نام آنجلینا جولی ببینند اما واقعیت این است که برد پیش از این با جنیفر آنیستون زندگی می کرد. ازدواج و طلاق این زوج هالیوودی از جمله پرحاشیه ترین اتفاق های سینمای هالیوود است. آنها مراسم ازدواج شان را بسیار مفصل و پرخرج برگزار کردند. برد پیت و جنیفر هر دو از جمله ثروتمندترین بازیگران هالیوود بودند که با ازدواج شان قدرت و ثروت شان را چند برابر کرده بودند.

طلاق آقای اسمیت و جنیفر

طلاق آقای اسمیت با جنیفر آنیستون 


این زوج زندگی بسیار خوبی داشتند اما پروژه های کاری پی درپی باعث شد تا آنها ماه ها از یکدیگر دور بمانند و گاهی در طول سال تنها چند بار یکدیگر را ببیند. همه اینها زمینه ساز جدایی را فراهم کرد. در این مدت آقای اسمیت با خانم اسمیت یعنی آنجلینا جولی آشنا شد. آنها با هم فیلم پرفروش آقا و خانم اسمیت را بازی کردند و در زمان بازی در این فیلم آنجلینا و برد آنچنان به هم علاقه مند شدند که برد پیت به کلی همسرش را فراموش کرد و تصمیم گرفت با جولی ازدواج کند.

طلاق ، مشهورترین طلاق های بازیگران ایرانی و خارجی

3.393
این مطلب مفید بود ؟6231
برگرفته از مجله سیب سبز / م.ف
وبگردی