نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون ماجرای فیلم لو رفته سردار آزمون چیست؟
جنجال سردار آزمون ، سردار آزمون در مهمانی خصوصی
به تازگی فیلمی در فضای مجازی منتشر شده از سردار آزمون با دختر جوان در یک مهمانی که با حاشیه های بسیاری همراه شده است.
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1397

فیلم جنجالی لو رفته از سردار آزمون در مهمانی خصوصی همراه با چند دختر

سردار آزمون در دوران آماده سازی قبل از فصل همراه با بهاره افشاری سرگرم اکران فیلم مستند اسبش«سیریک» بود حالا با جنجال جدیدی روبه رو شده و آن انتشار فیلمش در یک مهمانی خصوصی است!
در این پست از مجله اینترنتی کولاک مطلبی در مورد فیلم جنجالی لو رفته از سردار آزمون در مهمانی خصوصی همراه با چند دختر!+ویدیو ارائه شده است ، در صورتی که محتوای این پست مورد توجه تان واقع شده است، می توانید برای مشاهده مطالب بیشتر در این موضوع به دسته بندی کلیپ داغ مجله اینترنتی کولاک مراجعه کنید.
جنجال سردار آزمون و دختر

 جنجالی لو رفته سردار آزمون با دخترها

حاشیه جدید سردار آزمون 

سردار آزمون بعد از بازی های تیم ملی ایران جام جهانی 2018 با انتقادات زیادی روبه رو شد. فشار این انتقادات از سوی افکار عمومی به حدی بود که وی تصمیم گرفت که از تیم ملی خداحافظی کند. نکته تا امید کننده این است که سردار چند سالی ست با حاشیه دست به گریبان است و هیچ تلاشی برای بالا بردن کیفیت افت کرده فوتبالش نمی کند.
او که در دوران آماده سازی قبل از فصل همراه با بهاره افشاری سرگرم اکران فیلم مستند اسبش«سیریک» بود حالا با جنجال جدیدی روبه رو شده و آن انتشار فیلمش در یک مهمانی خصوصی است!
این ویدیو از لایو اینستاگرام کاربری گرفته شده که در این مهمانی حاضر بود و سردار را در کنار دختری نشان می دهد.

جنجال فیلم لو رفته در لایو اینستاگرام از سردار آزمون

این مطلب مفید بود ؟ 71 28
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف