جنگ گورخرها
عکاس مشهوری به نام کلینت رالف تصاویر بسیار جالب و شگفت انگیزی را از جنگ و جدال سرسخت گورخرها در پارک ملی اتوشا ثبت کرد.

تصاویری از جنگ گورخرها

عکاسی در کنار مشاغل دیگر شاید یکی از آسان ترین کارها باشد که فرد عکاس تنها با فراهم ساختن یک دوربین می تواند کسب درآمد نماید. اما این تنها تصور ذهنی اشتباهی است که ممکن است هر یک از ما دچار آن باشیم و هر شغلی دارای سختی های خاص خودش می باشد.

برای مثال گاها شده است که فرد عکاس در زمینه حیات وحش، برای بدست آوردن سوژه ای مناسب و پرمخاطب ساعت ها به دقت منتشر باشد تا بتواند تصاویری جالب را ثبت نماید که قطعا برخی از ما به هیچ وجه قادر به انجام چنین شغل سختی نخواهیم بود.

برای مثال اخیرا عکاس معروف و محبوبی به نام " کلینت رالف " که در زمینه حیات وحش مشغول به کار می باشد، تصاویری جالب و دیدنی از لحظه جنگ و جدال دیدنی گورخرها منتشر کرد که این تصاویر با بازخوردهای متنوع و با بازدید فراوان از جانب کاربران صفحات مجازی روبرو شد. همان گونه که در تصاویر مشاهده می نمایید،می توان نبرد دراماتیک بین دو گورخر نر را متوجه شد که در حین این مبارزه دراماتیک، گرد و غبار فراوانی را ایجاد کرده اند.

لازم به ذکر است که این تصاویر در پارک ملی جنوب غرب آفریقا، به نام پارک ملی اتوشا ثبت شده اند که در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک، تصاویر را می توانید مشاهده نمایید.

جنگ گورخرها

 تصاویری از گورخرهای وحشی 

جدال گورخرها

جنگ سرسخت گورخرها 

دعوای حیوانات

درگیری گورخرها با یکدیگر 

تصاویر گورخرها

جنگ و جدال گورخرها در پارک ملی اتوشا

گورخر وحشی

تصاویر جالب از دعوای گورخرها

تصاویر جالب و دیدنی از جنگ گورخرها

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی