نمناک اخبارورزشی بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان + جزئیات
جواد خیابانی ، جواد خیابانی آقای گزارشگر
جواد خیابانی گزارشگر و مجری فوتبال تلویزیون برای مداوا راهی بیمارستان شد. دلیل بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان چه بود؟
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1397

جزئیات بستری شدن و آسیب دیدگی جواد خیابانی در بیمارستان

ورزش3:جواد خیابانی از گزارشگران و مجریان فوتبال تلویزیون به دلیل زمین خوردن دچار آسیب دیدگی و مشکل شد و به همین علت برای مداوا راهی بیمارستان شد. آنگونه که جواد خیابانی گفته است باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و این بدان معنا است که چند برنامه ای که قرار بود اجرا کند را نمی تواند انجام دهد. 

جواد خیابانی در خصوص حادثه به وجود آمده برایش و بستری شدن در بیمارستان گفت :« دیشب بدجوری زمین افتادم و دیگر نتوانستم برخیزم.» او افزود:« متاسفانه از امشب در برنامه مجله آسیایی شبکه ورزش نیستم.» جواد خیابانی قرار بود که دیدار سوپر کاپ اروپا میان رئال مادرید و اتلتیکو مادرید را هم گزارش کند:«بله این بازی را هم نمی توانم گزارش کنم.باید به بیمارستان بروم تا آن جا جراحی شوم و تحت مداوا قرار بگیرم.»

خیابانی گزارشگر قدیمی فوتبال ایران در ادامه گفت:« برای همه همکارانم در شبکه ورزش و شبکه سه آرزوی موفقیت دارم. دلم می خواهد سازمان(صدا و سیما) بهترین برنامه ها را داشته باشد.» او همچنین درباره مراحل درمانی اش گفت:« عمل جراحی سختی دارم و شاید در حین عمل از دنیا بروم. مردم ایران حلالم کنند و مرا ببخشند که سال ها است آزارشان داده ام. ببخشند که نتوانسته ام کمکشان کنم.»

جواد خیابانی گزارشگر و مجری پراحساس فوتبال ایران است که با گزارش های بازی های خاطره انگیزی چون بازی ایران استرالیا و ایران و آمریکا نامش در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده است. او در زلزله کرمانشاه نیز یکی از فعال ترین چهره ها بود و زمان زیادی را صرف کمک به مردم زلزله زد کرد. 

سایت نمناک آرزوی سلامتی برای جواد خیابانی دارد و امیدوار است هر چه زودتر وی به عرصه گزارشگری و اجرا در تلویزیون بازگردد.

* تصویر مطلب مربوط به گذشته می باشد.

انتهای پیام/م

علت بستری شدن جواد خیابانی گزارشگر ورزشی در بیمارستان

این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف