نمناک اخبارحوادث حادثه در ایستگاه متروی هفت تیر
حادثه در ایستگاه هفت تیر ، حادثه امروز متروی تهران
عصر امروز متروی تهران در ایستگاه هفت تیر حادثه ای عجیب رخ داد. نقص فنی در کابین راننده مترو سبب بلند شدن دود از این کابین و ترس مسافران با به همراه داشت.
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1392

عصر امروز متروی تهران شاهد حادثه ای عجیب در ایستگاه هفت تیر بود. در ایستگاه هفت تیر ، نقص فنی در کابین راننده مترو و بلند شدن دود از این کابین وحشت مسافران را برانگیخت.

 بنا به گفته شاهدان عینی، فرار مسافران وحشت زده باعث زیر دست و پا ماندن یک خردسال 3 ساله شد.


مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی درباره این حادثه گفت:ستاد فرماندهی آتش نشانی در ساعت 13 و 41 دقیقه گزارشی را مبنی بر وقوع حریق در ایستگاه مترو هفت تیر دریافت کرد که بر اساس آن آتش نشانان ایستگاه 18 به دلیل اینکه به محل حادثه نزدیک بودند، به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با اشاره به این که آتشنشانان در ساعت 13 و 43 دقیقه به محل حادثه رسیدند، افزود:ماموران آتش نشانی مشاهده کردند که بر اثر اتصالی چند کابل برق و جرقه های ایجاد شده حریق کوچکی در مترو رخ داده است که خوشبختانه خود ماموران مترو یا 3 کپسول آتش خاموش کن حریق را اطفا نموده بودند و ماموران آتش نشانی بررسی ها و کارشناسی های لازم را درباره این قضیه و علت حادثه انجام دادند.
 
هنوز هیچیک از مقامات مترو اظهارنظر رسمی در این مورد نداشته است.
 
اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

حادثه در ایستگاه متروی هفت تیر

برگرفته از snn.ir
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف