الهام حمیدی

الهام حمیدی خسته از حاشیه سازی ها

تاریخ انتشار : 14 مرداد 1396کد مطلب : 54168زمان مطالعه : 2 دقیقه
الهام حمیدی که یکی از بازیگران محبوب و دوست داشتنی کشورمان محسوب میشود از حاشیه سازی های مجازی حسابی گله مند است.

پاسخ الهام حمیدی به حاشیه سازی ها

الهام حمیدی چهره محبوبی است؛ آنقدر که طیف گسترده ای از مردم او و کارهایش را در این سال ها دوست داشته اند و هرگز نمی شود توانایی ها و استعدادش را منکر شد. او سال ها دختر معصوم سینما و تلویزیون بوده؛ هرچند در کارهای مختلفی این قالب را شکسته اما هنوز هم همان شمایل را یدک می کشد؛ شاید به این خاطر که ذاتا مهربان و آرام است.

الهام حمیدی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:فکر کنم عده ای بیکار در فضای مجازی و حتی در فضای حقیقی هستند تا عده ای را به حاشیه ببرند هر چی بیشتر تلاش می کنم وارد بازی آنها نشوم بعضا نمیشود من در ایام انتخابات ناجوانمردانه وارد حاشیه سازی آن گروه بی اخلاق و بی فرهنگی شدم که آگاهانه یا نا آگاهانه آرامش، اعتماد و آسایشم را به نوعی تحت تاثیر قرار دادند در گفتگویی اخیرا باز آن عده را که با آبرو و اعتبار من و برخی همکارانم بازی می کنند را محکوم کرده و بی فرهنگ قلمداد کردم که بعید است مردم فرهیخته و هوشیار با اینگونه افراد بی اخلاق موافق باشند؟ آنها مثل تماشاگر نما ها.

الهام حمیدی

حاشیه ها خون الهام حمیدی را به جوش آوردند

در ورزش هستند ، به هر حال باز در این شب عزیز از همه مردمی که در طول این دوران و عمر هنریم من و کارهایم را حمایت کرده اند و محبت خودشونو از من دریغ نکرده ام تشکر و قدر شناسی می کنم و از ابراز لطف هاشون چه بصورت مستقیم و چه در پاسخ به کامنت های آن عده کم بی فرهنگ منو تنها نمی گذارند ممنونم.

الهام حمیدی خسته از حاشیه سازی ها

4.117
این مطلب مفید بود ؟143
برگرفته از آخرین خبر -/ح
وبگردی