شهره سلطانی

حال شهره سلطانی مساعد نیست

کد مطلب : 8632زمان مطالعه : 2 دقیقه
همسر شهره سلطانی از وضعیت نامناسب جسمی این بازیگر زن سینما و تلویزیون خبر داد. به گفته همسر شهره سلطانی دلیل این بیماری به طور قطعی اعلام نشده است.

شهره سلطانی بازیگر زن سینما و تلویزیون که از سال 1372 به صورت جدی فعالیت خود را در حرفه بازیگری آغاز کرده است این روزها حال مساعدی ندارد و نیازمند دعای مردم مومن می باشد.

پناهنده همسر شهره سلطانی درباره حال جسمی این بازیگر به سوره سینما گفت:حدود یک ماه پیش خانم سلطانی یکباره دچار ورم غیرعادی صورت شد، طوری که تکلم برایش مشکل شده بود. با شروع این تغییر ظاهری بلافاصله به بیمارستان مراجعه کردیم. ابتدا تشخیص دکترها بر حساسیت بود اما بعد از مصرف دارو هیچ نشانی از بهبودی حاصل نشد تا اینکه دستور آزمایش دادند. اول مهرماه جواب آزمایش ها آمد که به تشخیص دکتر تکرار یکی از آزمایش ها ضروری است.
 

شهره سلطانی


 
وی افزود:اگرچه پزشکان فعلا جواب قطعی درباره منشاء بیماری ندادند، اما طبق صحبت پزشکان متأسفانه DNA ایشان دچار آسیب شده و در نتیجه یک باره بدن به افت ویتامین ، آهن و کلسیم دچار شده است. این روزها ایشان تحت درمان است و پزشک با تزریق ویتامین و مکمل ها به خون سعی دارد بدن او را به حالت تعادل درآورد. هنوز دلیل قطعی برای این بیماری اعلام نشده، اما هوای آلوده و استرس را عامل ایجاد این شرایط دانسته اند.
همسر این بازیگر که با رسانه ای کردن این مسأله در ابتدا مخالف بود، گفت:تمایلی ندارم انتشار این خبر حاشیه ساز باشد، اما از طرفی انرژی مردم و دوستان در بهبودی بیماری ایشان بی تأثیر نیست. امیدوارم با دعای مردم شهره سلطانی هرچه سریعتر سلامتی خود را بدست آورد و بتواند فعالیت هایش را آغاز کند.
 
شهره سلطانی با بازی در روزی روزگاری در کنار مرحوم خسرو شکیبایی و دیگر بازیگران مطرح کشورمان به شهرت رسید. شهره سلطانی در فیلم های سینمایی قرمز، آدم برفی و حس پنهان بازی کرده است.

شهره سلطانی ، حال شهره سلطانی مساعد نیست

4.6111
این مطلب مفید بود ؟1029
برگرفته از ایسنا - /م
برچسب : شهره سلطانی
وبگردی