نمناک فرهنگ و هنرچهره ها حدیث فولادوند در جاده چالوس + عکس
حدیث فولادوند ، بیژن امکانیان
حدیث فولادوند در سریال جاده چالوس در نقش آشپز یک رستوران در کنار فاطمه گودرزی و بیژن امکانیان ایفای نقش میکند.

ضبط و تصویر برداری سریال تلویزیونی جاده چالوس در شمال کشور در حال انجام است که بیش از 70 درصد این سریال فیلمبرداری و تدوین و صداگذاری آن همزمان انجام می شود.
حدیث فولادوند در نقش آشپز یک رستوران به تازگی به مقابل دوربین سریال جاده چالوس رفته است.

فاطمه گودرزی ، بیژن امکانیان و محسن افشانی در سریال جاده چالوس

سریال جاده چالوس


این مجموعه تلویزیونی براساس طرحی از آرش قادری ونویسندگی شعله شریعتی و اعظم بهروز، نگارش شده است ، موضوع سریال جاده چالوس روایت یک خانواده ای است که در تهران زندگی می کنند و پدر خانواده به علت بی تدبیری شریکش ورشکست می شود و در این بین ارثیه ای ( رستوران متروکه )به محبوبه زن خانواده در شمال می رسد ، اعضای خانواده با رفتن به شمال و رونق دوباره رستوران متروکه سعی دارند تا مشکلات اقتصادی را با اتحاد و همدلی حل کنند.

بازیگران سریال جاده چالوس

بازیگران سریال جاده چالوس

در این مجموعه تلویزیونی بیژن امکانیان در نقش احمد زرین پدر خانواده ، فاطمه گودرزی در نقش محبوبه مادر خانواده ، محسن افشانی در نقش امیر علی پسر خانواده و سیما خضرآبادی در نقش خدیجه دختر خانواده به ایفای نقش می پردازند.
همچنین علی رام نورایی ، نیما شاهرخ شاهی و چندین چهره جدید که از میان فارغ التحصیلان هنر بازیگری و تئاتر انتخاب شده اند ، از دیگر بازیگران این مجموعه هستند.

حدیث فولادوند در جاده چالوس + عکس

برگرفته از روابط عمومی شبکه تهران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 10 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف