حدیث میرامینی

حدیث میرامینی: از خبر ازدواجم بسیار شوکه شدم

تاریخ انتشار : 15 فروردین 1394کد مطلب : 13302زمان مطالعه : 5 دقیقه
حدیث میرامینی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی از شوکه شدنش از خبر ازدواجش توسط نشریات زرد و خاطرات کودکی اش سخن گفت.

حدیث میرامینی بازیگر سریال همه چیز آنجاست در گفتگویی از نشریات زرد و خبر کذب ازدواجش انتقاد کرد، در ادامه گفتگوی این بازیگر جوان و پر استعداد کشورمان را میخوانید.

حدیث میرامینی گفت:نشریات زرد همواره با اقداماتشان برای ما دردسرهایی درست می کنند، برای مثال سال گذشته، دوستانم یکی یکی با من تماس گرفتند ازدواجم را تبریک گفتند.

حدیث میرامینی بازیگر 27 ساله سینما و تلویزیون در رشته ی نمایش تحصیل کرده است و با بازی کم نقصش در سریال دلنوازان توانست نظر خیلی از منتقدان را به خود جلب کند.
 
حدیث میرامینی
 
 
- خانم میر امینی از نحوه ورودتان به بازیگری برایمان بگویید؟
من از ابتدا عاشق حرفه بازیگری بودم. زمانی که یک نفر به چند حرفه علاقه داشته باشد به طور مثال به طور همزمان عاشق فعالیت در پرستاری، نقاشی و موسیقی باشد ممکن است زمانی در این امرکه کدام یک از رشته ها را ادامه دهد، شک پیدا کند اما من که با تمام وجود و علاقه بازیگری را انتخاب کرده ام هیچگاه از آن خسته نمی شوم و از اینکه در بازیگری مشغول به فعالیت هستم، رضایت کامل دارم.
 
- اولویت اولتان در زندگی، بازیگری است؟
بله، من در کل انسانی نیستم که دمدمی مزاج باشم و زمانی که یک هدف را انتخاب می کنم تا آخرش می روم و پای آن می ایستم. سریال "همه چیز آنجاست" سبب شد مردم ساعتی ماهواره هایشان را خاموش کنند.
 
وضعیت کاری خود را در سال 93 را چگونه دیدید؟
من از اردیبهشت 93 مشغول بازی در سریال "همه چیز آنجاس"ت بودم و در میانه راه به گروه "عشق تعطیل نیست" پیوستم؛ از عملکردم در سال 93 راضی هستم و به نظرم بازیگر، باید قدری به خود استراحت دهد ما برای ساخت سریال "همه چیز آنجاست" زحمات زیادی کشیدیم اما خوشبختانه این زحمات به بار نشست و مردم استقبال خوبی از آن به عمل آوردند .بارها شده من از اطرافیان شنیده ام که هنگام پخش سریال "همه چیز آنجاست" ماهواره های خود را خاموش می کنند و این سریال را می بینند و من از بابت این موضوع بسیار خوشحال هستم.
 
حدیث میرامینی و الهام حمیدی
 
 
- به نظر شما سینما در سالی که گذشت چگونه بود؟
در سینما با دو موضوع فیلم های جشنواره 92 که سال 93 اکران شدند و فیلم های جشنواره 93، رو به رو هستیم؛ من فرصت زیادی را برای رفتن به جشنواره سی و سوم و دیدن فیلم ها نداشتم اما بیشتر فیلم های جشنواره 92 را دیدم به جزء "پرویز" و چند فیلم دیگر هنر و تجربه فیلم های دیگر چنگی به دلم نزدند اما افرادی که فیلم های جشنواره 93 را دیدند، از کیفیت آن ها تعریف می کنند اما در کل فیلم های اکرانی 94 را بهتر از 93 می بینیم.
 
- جوانان در سی و سومین دوره جشنواره فجر حضور پر رنگ داشتند این اتفاق را چگونه ارزیابی می کنید؟
حضور جوانان همیشه بشارت دهنده آینده خوب و اتفاقات مثبت است اما زمانی که پیشکوستان هم در کنار آنها حضور داشته باشند. بدون شک جوانان تحولی در جنس فیلمسازی به وجود می آوردند اما خود من به شخصه هنگامی که در کنار دو پیشکسوتی که در حال تعریف خاطرات گذشته شان هستند، قرار می گیرم، لذت می برم و از تجربیات آنها استفاده می کنم. به نظر من جوانان و پیشکسوتان باید در کنار هم حضور داشته باشند و از نظرات یکدیگر استفاده کنند.
 
- از نظر اقتصادی در سال 93 تامین بودید؟
خدا را شکر امسال با یک تهیه کننده ی خوش حساب همکار شدم که پول بچه ها را به موقع می داد. متاسفانه به تازگی تعداد چک هایی که از سوی بعضی از تهیه کنندگان برگشت می خورد زیاد شده و امیدوارم در سال 94 شاهد اینگونه بدحسابی ها در سینما و تلویزیون نباشیم.
 
 - درسال 93 خبری به گوشتان خورد که شما را متحیر کند؟
نشریات زرد همواره با اقدامشان برای ما دردسرهایی درست می کنند برای مثال سال گذشته دوستانم یکی یکی با من تماس گرفتند و ازدواجم را تبریک گفتند و من از شنیدن خبر ازدواجم بسیار شوکه شدم اما در سال 93 خبر خاصی از من منتشر نشد زیرا من در کل اهل حاشیه نیستم.
 
 حدیث میرامینی
 
- بعضی از هنرمندان خواهان یک نوع بیمه و تضمین آینده ی کاری برای هنرمندان این حوزه هستند، نظر شما در این باره چیست؟
به نظر من هیچ کس از فردا و حتی یک دقیقه بعد خود خبر ندارد، همچنین درسینما هیچ گونه قانونی تعبیه نشده است و سینما جزء مشاغلی است که اصلا نمی توان در مورد آینده شغلی آن صحبت کرد و همه چیز در آن بستگی به شرایط و نحوه عملکرد بازیگر دارد.
 
- اگر بخواهید هفت سین سینمایی بچینید چه چیزهایی را درآن قرار می دهید؟
اگر بخواهم هفت سین سینمایی بچینم، به طور حتم نام آثار فاخر سینما و اشخاص تاثیر گذار آن را درسفره قرار می دهم به طور مثال اگر اسم اصغر فرهادی به س شروع می شد به طور قطع وی یکی از گزینه های من بود زیرا اصغر فرهادی و فیلم "جدایی نادر از سیمین" نام سینمای ایران را در جهان مطرح کرد. فرهادی به عنوان یک مولف تعریفی جدید را از سینما ارائه داد و سینمای ایران مدیون شخصیت هایی چون اوست.
 
- اولین عیدی را از دست چه کسی گرفتید و به چه کسی دادید؟
درست یادم نمی آید که اولین عیدی را از دست چه کسی گرفتم اما بهترین عیدی که گرفتم خرس بزرگی بود که قدش از قد من بلندتر بود و آن را خاله ام به من هدیه داد اما در خانواده ما مرسوم است که هنگام سال تحویل همه به هم هدیه و عیدی می دهند.
 
- از شیرین ترین خاطره ماندگار از ایام نوروز در ذهن تان بگویید.
نوروز همیشه برای من لذت بخش و خوب بوده است اما شیرین ترین خاطره هایم در ایام کودکی باز می گردد، همان زمانی که پیک های عید را می گرفتیم و بزرگ ترهایمان در روز دوم کل آن را برای ما حل می کردند.
 
- در سال 94 برای سینما و تلویزیون خود خانواده و مردم در چه آرزویی دارید؟
امیدوارم در سال جدید سینما و تلویزیون به سمتی حرکت کنند که رضایت تولید کنندگان و بینندگان را به طور همزمان جلب کند و برای تمام ایرانیان عزیز آرزوی سلامتی و تندرستی دارم. از خدا می خواهم در سال 94 حال همه به معنای واقعی خوب باشد.
 
- حرف پایانی...
سال 94 را به تمام ایرانیان عزیز تبریک می گویم. 

حدیث میرامینی ، شایعه ازدواج حدیث میرامینی

3.951
این مطلب مفید بود ؟4011
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
وبگردی