حرکات ورزشی برای زود انزالی

حرکات ورزشی برای “درمان زود انزالی” + تصاویر

کد مطلب : 13535تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
حرکات ورزشی برای “درمان زود انزالی” یکی از راههای طبیعی برای درمان مشکل زودانزالی است . برخی از ورزش ها و حرکات ورزشی با تقویت بخش هایی از بدن در رفع مشکل زودانزالی موثرند.

موثر ترین حرکات برای درمان زود انزالی

حرکات ورزشی برای زود انزالی شامل دسته از حرکات ورزشی می شوند که در این بخش از مجله سلامت با آن ها آشنا خواهید شد.

شنای سوئدی: اگر شما شکل معمولی آن را نمی توانید انجام دهید، بصورت نیمه ایستاده و به کمک دیوار یا یک صندلی انجام دهید.هر بار در سه نوبت 15 تایی انجام دهید.وقتی آمادگی کافی را بدست آوردید ، زانوها را بر زمین گذاشته و این حرکت را انجام دهید در این حالت باید کمرتان صاف بوده و با آرامی تا جایی که نوک دماغتان با زمین تماس پیدا کند ، پایین بیایید.

 حرکت دیگر با تحت فشار قرار دادن عضلات بخش تحتانی انجام می شود. در این حرکت  لگن را از زمین بلند کرده و با یکی از پاهای باز به مدت 10 ثانیه خود را در همین حالت نگاه دارید. این حرکت را روزی 30 مرتبه انجام دهید.

حرکات ورزشی

حرکات ورزشی برای درمان زود انزالی

حرکت ورزشی بعدی کمی مشکل تر است اما بعد از چند مرتبه تمرین به راحتی می توانید آن را انجام دهید.

همانند تصویر پاها را به صورت قائمه قرار داده و لگن را از زمین بلند کنید به نوعی که به عضلات ان فشار وارد شود .در همین حالت به مدت چند ثانیه ای عضلات باسن را منقبض و منبسط کنید. این حرکت را به دفعات 2 تا 3 مرتبه در هر روز انجام دهید.

حرکات ورزشی

حرکات ورزشی مفید  

حرکت بعدی مانند حرکت گربه است با این تفاوت که در هنگام انجام این حرکت باید عضلات قسمت تحتانی خود را دچار فشار و انقباض کنید.

بدنتان را به مدت 10 الی 15 ثانیه در این حالت قرار دهید و در روز 10 الی 12 مرتبه این حرکت را انجام دهید.

 حرکات ورزشی

ورزش های موثر در درمان زود انزالی

 ورزش های شکمی. در کل اندام شکمی هر کس نقش بسیار مهمی در رابطه جنسی بازی می کند. با انجام نرمش های تقویتی می توان علاوه بر شکمی خوش فرم، می توان ماهیچه های قوی و اندام سالمتری داشت.

حرکات ورزشی برای درمان زود انزالی + تصاویر

4.5446
این مطلب مفید بود ؟40541
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک /ن
برچسب : زود انزالی
1 نظر به ثبت رسیده است
احمد1396-06-19
سلام و خسته نباشید ببخشید میگم واقعا این تمرینا و عکس های که گذاشتین درسته یکمی شبیه یوغاست ولی بقیه سایت سرچ میکنم درباره این ورزش که گذاشتین نگفته من حقیقتش باور نکردم میشه دلیل بیارید بی زحمت چون دکترا هم این ورزش نگفتن
14043
وبگردی