حرکت موزون میمون
میمون ها از دسته حیوانات بامزه و دوست داشتنی هستند که با حرکت های خنده دار و بامزه ای که از خود در می آورند انسان ها را وادار به دوست داشتنشان می کنند.

حرکت موزون و دسته جمعی میمون های خنده دار ماداگاسکار در صحرا 

میمون های ماداگاسکار یکی از پر جنب و جوش ترین انواع میمون ها با دم هایی طویل هستند که فقط در جزیره ماداگاسکار واقع در شرق آفریقا رندگی می کنند.با این وجود ، روز گذشته یک عکاس معروف به نام دیل موریس،تصاویری از این میمون های زیبا و پر جنب و جوش به صورت تکی و گروهی در لحظه انجام حرکات موزون انتشار کرد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

میموم های مادگاسکار که بیشتر بر روی درخت های ضخیم و بلند زندگی می کنند،روز گذشته تعدادی تصاویر ثبت شده از آنها توسط یکی از عکاسان معروف به نام "دیل موریس" هنگامیکه در حال حرکات موزون دسته جمعی بودند منتشر شد که پس از انتشار این تصاویر توسط عکاس معروف،به شدت توسط کاربران صفحات مجازی نیز انتشار یافت که کاربران واکنش های بسیار زیادی به این تصاویر از خود نشان دادند.

این میمون ها کاملا بی نظیر و زیبا و در عین حال بسیار پر جنب و جوش هستند که با دیدن آنها شاید لبخند بر روی لبانمان بنشینند.

تصاویری که توسط عکاس معروف دیل موریس از این نوع میمون های پرجنب و جوش و زیبا گرفته شده اند،عبارتند از ؛

 
حرکت موزون میمون

حرکات بامزه میمون

 
ادا دراوردن میمون

حرکات باحال و خنده دار دسته جمعی میمون های بازیگوش

 
حرکات خنده دار میمون ها

تصاویر بامزه از میمون شیطون

 
میمون دوست داشتنی

پرش باحال میمون

حرکت باحال و خنده دار دسته جمعی میمون ها + تصویر

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : میمون
وبگردی