حسن یزدانی المپیک

راهیابی حسن یزدانی و رضا عطری به نیمه نهایی المپیک + نتایج

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1400کد مطلب : 82733زمان مطالعه : 1 دقیقه
مسابقات کشتی آزاد المپیک 2020 توکیو در حالی امروز آغاز شده است که هر دو کشتی گیر کشورمان به نیمه نهایی مسابقات راه یافتند.

حسن یزدانی و رضا عطری در نیمه نهایی المپیک 2020 

در روز اول مسابقات کشتی آزاد المپیک 2020 توکیو هر دو نماینده کشور ایران به نیمه نهایی مسابقات رسیدند، نتایج کشتی های حسن یزدانی و رضا عطری در مسیر رسیدن به نیمه نهایی رقابت ها را در ادامه ملاحضه می نمایید.

نتایج کشتی حسن یزدانی و رضا عطری در المپیک 2020

حسن یزدانی در دور اول مسابقات وزن 86 کیلوگرم جاورایل شاپیف از کشور ازبکستان را با نتیجه 11 بر 2 شکست داد و در دور دوم مسابقات استفان ریچموت از کشور سوئیس را با نتیجه 12 بر 1 مغلوب کرد و نیمه نهایی مسابقات راه یافت، حسن یزدانی در این مرحله باید به مصاف آرتور نایفون اف از کشور روسیه برود.

رضا عطری و حسن یزدانی

رضا عطری در دور اول مسابقات وزن 57 کیلوگرم سلیمان آتلی دارنده مدال نقره جهان از کشور ترکیه را در یک کشتی بسیار حساس با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و به یک چهارم نهایی رفت، رضا عطری در این مرحله نیز بخبایار اردنبات قهرمان بازی های آسیایی و دارنده مدال برنز جهان از کشور مغولستان را با نتیجه 5 بر 1 شکست داد و راهی مسابقات نیمه نهایی المپیک شد. رضا عطری در این مرحله باید به مصاف زائور اوگویف قهرمان جهان از کشور روسیه برود.

انتهای پیام / ح.ب

راهیابی حسن یزدانی و رضا عطری به نیمه نهایی المپیک + نتایج

59
این مطلب مفید بود ؟90
برچسب : حسن یزدانی
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی