رابطه عاشقانه راه دور
برای حفظ یک رابطه عاشقانه از راه دور شما باید کارهایی را انجام دهید که شعله های عشق این رابطه روشن بمانند وگرنه بزودی همه چیز خراب می شود.

نکاتی برای حفظ رابطه عاشقانه حتی از راه دور

در هر رابطه ای ممکن است بنا بر دلایل مختلفی اعم از کاری و.. باید زوجین مدتی از یکدیگر دور باشند. رابطه عاشقانه راه دور دشواری و سختی های خاص خود دارد و برخی از مردم بر این باورند که رابطه از راه دور راه به جایی نمی برد و نباید به این نوع رابطه وارد شد.

اما فاصله ساده ترین چیزها را شیرین و جذاب می کند و حفظ این رابطه آسان است، اگر برخی از نکات زیر را که در این بخش از نمناک آورده ایم را رعایت کنید. در ادامه به معرفی راه هایی برای نزدیک تر شدن به یکدیگر و حفظ رابطه عاشقانه از راه دور خواهیم پرداخت.

ارتباط از راه دور

نکات کلیدی برای عاشقانه ماندن رابطه از راه دور

چطور از راه دور رابطه ی عاشقانه مان را حفظ کنیم؟

مخاطب خود را تمجید کنید:

یکی از موارد بسیار مهم برای حفظ رابطه عاشقانه از راه دور این است در همسر خود این حس را ایجاد کنید که ازدواج با او یکی از اتفاقات قشنگ زندگی شما بوده است و همه توان خود را در جهت حفظ رابطه با او به کار می برید.

نامزد راه دور

تکنیک های فوق العاده رابطه عاشقانه راه دور

راه غلبه بر مشکلات رابطه عاشقانه راه دور

مراوده های منظم و خلاقانه داشته باشید:

از رخدادهای پیش پاافتاده زندگی تان صحبت کنید و هر روز به یکدیگر «صبح به خیر» و «شب بخیر » بگویید و برای یکدیگر عکس، پیام های صوتی و ویدئویی ارسال کنید تا طرف مقابل بتواند محبت و توجه شما رادریابد.

شیطنت آمیز و تحریک کننده صحبت کنید:

در رابطه هر زوج زندگی جنسی نقش ویژه ای دارد و رابطه جنسی موجب جذب زوج ها به یکدیگر و در نتیجه ارتباط عاطفی بیشتر آنها با یکدیگر می شود. پس با فرستادن پیام های کنایه آمیز و تحریک کننده و جک های شهوت انگیز آتش رابطه را روشن نگه دارید.

تحریک همسر

رابطه عاشقانه راه دور و راه های حفظ آن

رابطه عاشقانه راه دور را چگونه تحمل کنیم؟

راحت صحبت کنید:

تنها راه ارتباطی شما در رابطه فاصله دار ، صحبت طولانی با فرد مورد نظرتان پشت تلفن است . شما باید در گفتگوی تلفنی خود درباره وقایع جالب در زندگیتان و اتفاقات ایام کودکی خود صحبت کنید تا مخاطب شما بتواند درباره تان به شناخت بیشتری برسد و شما را بهتر بشناسد .

با هم کاری انجام دهید:

رابطه مداوم تلفنی سبب می شود که رابطه شما به سمت یک رابطه کسالت آور پیش برود . پس بهتر است مانند افرادی که به یکدیگر نزدیک هستند ،کارهای یکسانی انجام دهید مثلا یک برنامه ی تلویزیونی را تماشا کنید و درباره ی آن حرف بزنید و با این کارفاصله ها را بشکنید.

کارهای مشترک

روشن نگه داشتن شعله های رابطه عاشقانه از راه دور

رابطه عاشقانه راه دور را چگونه حفظ کنیم؟

از هدیه دادن غافل نشوید:

اگر در دوران عقد قرار دارید و مجبور هستید که از یکدیگر دور باشید با خرید هدیه های کم خرج و جالب او را همواره به یاد خود بیاندازید و از عشقتان سرشار کنید .

توجه کنید که هدیه شما حتما نباید گران قیمت مانند جواهر، کیف چرم و... باشد ، شما می توانید کلیپی از عکس هایتان تهیه کنید و آهنگی عاشقانه روی آن قرار دهید و برایش ایمیل کنید و یا یک جعبه شکلات مورد علاقه برایش بفرستید یا سفارش گل بدهید و برایش ارسال کنید. اگر نقاشی بلدید ، عکس او را بکشید .

هدیه دادن

عاشقانه های راه دور و نکات حفظ رابطه

توصیه هایی برای در اوج نگاه داشتن رابطه عاشقانه از راه دور

از یکدیگر حمایت کنید:

در زمان هایی که عشقتان به شما نیاز دارد مانند زمان هایی که با یک مشکل مهم روبروست و یا بیمار است ، در کنارش باشید و او را تنها نگذارید چون اگر او بتواند به تنهایی کارهایش را انجام دهد، دیگر احتیاجی به شما نخواهد داشت.

دلتنگی هایتان را نادیده نگیرید: 

زمان هایی که دلگیر و دلتنگ هستید با همسرتان صحبت کنید و ساده از این لحظات نگذرید و آنها را نادیده نگیرید.

دلتنگ شدن

آیا رابطه عاشقانه از راه دور را می توان ادامه داد؟

تقویت رابطه عاشقانه از راه دور

یادگاری بدهید: 

به عشقتان هنگامی که با یکدیگر روبرو هستید وسیله ای را به عنوان یادگاری بدهید تا هنگام دوری از شما و به وقت دلتنگی به آن نگاه کند و آرامش پیدا کند.

برای دیدارها برنامه ریزی کنید:

هر چقدر هم برای داشتن ارتباط موثر با همسرتان تلاش کنید چیزی جای دیدار با او را نمی گیرد . درست است برایتان مشکل است اما گاهی ناگهانی به دیدار او بروید و او را غافلگیر و هیجان زده سازید.

فاصله در رابطه

روش های تقویت رابطه عاشقانه راه دور

چه کنیم رابطه عاطفی و عاشقانه راه دورمان خراب نشود؟

برنامه ی دیداری با خانواده داشته باشید:

اغلب خانواده ها فکر می کنند رابطه ی فاصله دار رابطه ی ناسالمی است. در رابطه فاصله داربه جز شناخت یکدیگر خانواده ها نیز باید به شناخت مختصری از شما برسند . بهتر است روزی را در کنار خانواده خود و طرف مقابلتان بگذرانید تا آنها بیشتر با شما آشنا گردند .

مثبت باشید:

اگر در یک رابطه فاصله دار فقط به فاصله و دوری از یکدیگر و سختی های شناخت فکر کنید، بیشتر از یکدیگر دور می شوید اما اگر در این رابطه دید و تفکر مثبت داشته باشید و فقط جنبه های خوب رابطه را در نظر بگیرید ، موجب حفظ سلامت و شادابی رابطه می گردد.

رسیدن به اهداف شخصی و رشد و بالندگی سریع تر از مزیت های رابطه ی فاصله دار است. در رابطه فاصله دار زوجین به این علت که از یکدیگر دورند قدر یکدیگر را بیشتر می دانند و بیشتر برای با هم بودن تلاش می کنند.

اگر به فاصله میان خود و همسرتان به عنوان یک مشکل موقت دقت کنید ، می توانید استوار باشید و چنین حسی را به همسرتان منتقل کنید.

مثبت بودن

ایده هایی برای داشتن رابطه عاشقانه و موفق از راه دور 

رابطه عاشقانه راه دور را اینگونه مدیریت کنید

از برنامه ی زمانی یکدیگر آگاه باشید:

با دانستن برنامه زمانی یکدیگرمی توانید در وقت آزاد طرف مقابلتان برای او پیام بفرستید و تلفن بزنید و در زمان کاری مزاحمتی برای طرف مقابل ایجاد نکنید.

در شبکه های مجازی فعالیت یکدیگر را دنبال کنید:

در یوتیوب و اینستاگرام عکس و پست های یکدیگر را لایک کنید و برای یکدیگر کامنت بگذارید . زیر نظر داشتن یکدیگر و دنبال کردن فعالیت یکدیگر در شبکه های مجازی می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد.

شبکه مجازی

کارهایی که باید در یک رابطه عاشقانه راه دور انجام دهید

ترفندهای عالی برای حفظ رابطه عاشقانه راه دور

تماس ویدئویی برقرار کنید:

هنگام برقراری تماس ویدئویی می توانید به چشمان یکدیگر نگاه کنید و احساساتتان را ابراز کنید و بدین طریق حس خوبی بینتان ایجاد می شود. 

مهمترین کارهایی که باید برای حفظ رابطه عاشقانه راه دور انجام دهید

4.592
این مطلب مفید بود ؟8210
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ
برچسب :
وبگردی