پسردار شدن
یک مرد هندی برای پسردار شدن همسرش 35 سال حمام و مسواک زدن را برای خود و 7 دخترش ممنوع کرد و آن ها را به روشی دیگر برای تمیز شدن مجبور می ساخت.

مرد هندی که برای پسردار شدن به دخترانش اجازه حمام کردن نمی داد

در برخی از خانواده ها و جوامع پسردارشدن آنقدر دارای اهمیت است که کارهای شگفت آوری برای رسیدن به این هدف انجام می دهند . یکی از این جوامع که پسر دار شدن برایشان دارای اهمیت فراوانی می باشد، هندوستان است. در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک ماجرای مرد هندی را می خوانید که برای پسردار شدن کار عجیبی انجام داده است .

رفتار عجیب مرد هندی برای پسردار شدن

 پسر دار شدن مرد هندی

ایده احمقانه و عجیب یک مرد هندی برای پسر دار شدن 

امروزه بسیاری از خانواده ها برای پسردار شدن نزد پزشک می روند و از آن برنامه غذایی مناسب برای پسردار شدن می گیرند ولی در قدیم این گونه نبود و مردم عقاید عجیبی در این باره داشتند . عقاید عجیبی که آن ها را مجبور به انجام کارهای شگفت انگیزی نموده است.

35 سال تحمل کثیفی برای پسردار شدن مرد هندی

برخی مردم هندوستان نیز از این عقاید مبرا نبوده اند و عشق پسر دار شدن آن ها را وادار به انجام کارهای عجیب می کند. به گزارش دیلی نیوز :مرد هندی 63ساله ای که در خارج از روستای واراناسی زندگی می کند عاشق پسردار شدن است و برای رسیدن به این هدف 35 سال از حمام رفتن دوری کرد.

 پسر دار شدن

عجیب ترین روش مرد هندی برای پسر دار شدن

این مرد هندی علاوه بر اینکه خود در این مدت حمام نمی کرد به 7 دخترش نیز اجازه حمام کردن را نمی داد . او علاوه بر حمام نکردن از مسواک نیز در این 35 سال استفاده نکرد .

او برای اینکه پسردار شود خود و خانواده اش را مجبور به استفاده از آفتاب برای حمام کردن می کرده و عقیده داشته آفتاب باعث پاکیزکی و پالایش جسم و روح می شود. این مرد هندی 63 ساله در این 35 سال بعد از بیدار شدن و گرفتن آفتاب روبروی الهه «شیوا» درخواست فرزند پسر می کرده است.

 پسردار شدن مرد هندی

35 سال تحمل بدبویی برای پسردار شدن

این مرد هندی به جز این ، یک رفتار غیر عادی دیگری نیز انجام می داده و آن پوشیدن لباس های زمستانی در تابستان گرم هندوستان بوده است . همانطور که قبلا گفتیم مردم هندوستان به شدت تمایل به داشتن فرزند پسر دارند و برای رسیدن به این آرزویشان کارهای متفاوتی انجام می دهند که ماجرای این مرد هندی نیز نمونه ای از این موارد عجیب در هندوستان است.

 

7 دختری که برای پسردار شدن مادرشان حق حمام رفتن نداشتند!

1.9174
این مطلب مفید بود ؟67107
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ف
برچسب : پسردار شدن
وبگردی