نمناک سرگرمیدیدنی ها حمله وحشتناک شیر به مرد محیط بان + فیلم 18+
حمله شیر ، حمله شیر وحشی
حمله شیر وحشی را ببینید که در میان همگان محیط بان را کشید و برد، ویدئویی که در ادامه مشاهده میکنید.

حمله شیر وحشی به محیط بان

شیر در مقابل چشم تماشاگران به مرد بریتانیا ای که حمله کرده و او را با خود می برد.

فیلم اضطراب آور نشان میدهد "مایک هاجور" روز شنبه در مرکز تامازیمبی آفریقای جنوبی توسط این شیر بزرگ مورد حمله قرار گرفت. مایک که از بریتانیا با همسرش کریسی در سال 1999 نقل مکان کرد در حال حاضر در بیمارستان به دلیل آسیب فک و شکاف چندیدن زخم بستری شده است همسرش کریسی گفت که پس از انتقال سریع او به بیمارستان حال او در حال بهبود است.
مرد بریتانیایی سپس در همان روز به یک بیمارستان در ژوهانسبورگ منتقل شد.
 
فیلم حمله شیر به انسان
حمله شیر وحشی به محیط بان در میان همگان
 
طبق گفته ها مرد بینوا در حال بررسی بوی موحطه شیر بود که شیربه او حمله کرد. مایک و یکی از رنجر های او کمی نگران بوی ناراحت کننده ای که در محیط شیرها بود بودند برای همین از درمخصوص وارد شدند تا علت را بررسی کنند ، شیر در لبه محوطه قرار داشت اما زمانی که مایک وارد شد به سمت او آمد و مایک نتوانست با سرعت خارج شود در همان لحظه او را به دندان گرفته و با خود برد.
دوست "مایک" می گوید :هیچ اطلاعاتی از بیمارستان وجود ندارد اما میدانیم که او زنده است و همسر و دخترش کنارش هستند من نمیدانم او چقدر صدمه دیده است اما او یک مرد دوست داشتنی است و برای او بهترین هارا میخواهم. "مایک" در مقابل شیرها کم تجربه نیست و میداند چگونه با آن ها رفتار کند اما انگار مشکلی وجود داشته است. 
در صحنه ی شگفت انگیز ضبط شده که در ویدئوی این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید مسئول پارک را می بینید که مانند یک عروسک پارچه ای روی بوته ها کشیده میشود. تماشاگران برای نجات مایک در حالی که شیر پای اورا گرفته و نمیتواند حرکت کند فریاد میزنند. شیر او را روی بوته ها میکشاند اما بعد صدای تیر اندازی می آید و شیر فرار میکند اما تا زمانی که تیرهای بیشتری به هوا پرتاب میشود نزدیک قربانی می ماند. 

ویدئوی حمله شیر

فیلم حمله ترسناک شیر به انسان در باغ وحش

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف