نمناک سرگرمیگوناگون حمله طوفانی سارقین به سوپر مارکت! + فیلم
3 سارق بسیار خشن بعد از سرقت از سوپر مارکت در وست برومویچ، توانستند جنجال به پا کنند.

حمله طوفانی سارقین به سوپر مارکت!

یکی از ناخوشایندترین خبرهایی که ممکن است ما در طول روز چندین مورد از آن را در رسانه های مختلف ببینیم، سرقت های تلخ و وحشیانه برخی افراد سودجو و سارق از فروشگاه ها و طلافروشی ها می باشد که نحوه یورش آنها می تواند منجر به ناراحتی هر یک از ما شود. 

این افراد سودجو تنها قصد دارند تا بدون هر گونه کار و سختی بتوانند نتیجه زحمات و تلاش افرادی که برای کسب درآمد به میزان زیادی زحمت کشیده اند را بدست بیاورند تا بتوانند در زندگی موفق شوند و خود را فردی موفق بخوانند. اما این طرز تفکر کاملا اشتباهی می باشد که برخی از انسان ها دچار آن شده اند و در تلاش هستند تا این گونه خود را معروف و محبوب سازند!

برای مثال جمعه اخیر، تعدادی از سارقین در " وست برومویچ " واقع در انگلستان، به فروشگاهی بطور بسیار وحشیانه حمله نمودند که ویدیو حمله وحشیانه و طوفانی آنها به این فروشگاه با بازدید و واکنش های متعددی روبرو گشت که با تماشای آن شوکه خواهید شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

سرقت طوفانی از فروشگاه مواد غذایی

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، 3 سارق بسیار خشن ساعت 9:30 دقیقه شب در روز جمعه اخیر با چوب بیس بال وارد سوپر مارکت بسیار بزرگ در " وست برومویچ " شدند که ویدیو آن توسط " CCTV " منتشر گردید که در این ویدیو سارقین خشن صندوقدار فروشگاه را با چوب بیس بال، 12 بار مورد ضرب و شتم قرار می دهند تا از حرکت و جلوگیری وی خودداری نمایند و در عملیات سرقت خود بدون هر دردسری موفق شوند!

اما صندوقدار متاسفانه هیچ وسیله ای برای دفاع از خود نداشت و به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفت و سارقان توانستند به خواسته خود دست پیدا کنند. با این وجود پلیس محلی این منطقه این سرقت را تایید کرد و در حال بررسی دقیق این سرقت می باشد تا بتواند افراد سارق خشن را دستگیر نماید.

ویدیو حمله طوفانی سارقین به سوپر مارکت!

حمله طوفانی سارقین به سوپر مارکت! + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 0 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف