زیر آسمان شهر

بازی حمید لولایی در زیر آسمان شهر 4

تاریخ انتشار : 17 شهریور 1395کد مطلب : 36307زمان مطالعه : 2 دقیقه
کارگردان «زیر آسمان شهر» از حضور رضا عطاران به عنوان مشاور کارگردان در ساخت این سریال و حمید لولایی در این سری از این مجموعه خبر داد.

ساخت زیر آسمان شهر 4 با بازیگران قبلی

زیر آسمان شهر سریالی کمدی بود که در سال 1380 خورشیدی از شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شد. این سریال به دلیل پخش هر شب و دست اندرکاران موفق، توانست از مجموعه های بسیار موفق صدا و سیمای ایران بشود. سال های بعد زیر آسمان شهر 2 و 3 نیز ساخته شد. از جمله عوامل موفقیت این سریال، پرداختن به مسائل روز و تأثیرپذیری از خواسته های مخاطب بود که البته در سری دوم و سوم کم رنگ تر شدند.مهران غفوریان درتابستان سال1395 دریک مصاحبه خبرازساخت سری چهارم این سریال خبردادوگفت رضاعطاران مشاورکارگردان است وحضورخودش حمیدلولایی وملکه رنجبرقطعی شده وسریال برای زمستان نودوپنج آماده می شود.

مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون و کارگردان تلویزیونی که بیش از این مجموعه «زیر آسمان شهر» را کارگردانی کرده بود در خصوص جزئیات تولید «زیر آسمان شهر 4» گفت:فعلا در مرحله طرح هستیم و به طور قطع کار را شروع خواهیم کرد.

 زیر آسمان شهر

حضور حمید لولایی در زیر آسمان شهر 4


وی در پاسخ به این سوال که آیا رضا عطاران در این مجموعه بازی می کند، عنوان کرد:رضا عطاران به عنوان مشاور این پروژه در کنار من است و بازی نخواهد کرد.
گفتنی است؛ «زیر آسمان شهر 1 و 2و 3» مجموعه تلویزیونی است که در سال های دور توسط مهران غفوریان ساخته شد و مخاطبان بیشماری به سمت خود کشاند.
قرار است در سری جدید آن به مسائل روز اجتماعی پرداخته شود. شرایط نسبت و تاکنون حضور حمید لولایی، مهران غفوریان، ملکه رنجبر و اشکان اشتیاق برای بازی در این سریال قطعی شده است.

بازی حمید لولایی در زیر آسمان شهر 4

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
برگرفته از رکنا / م.ف
وبگردی