حمید لولایی

توضیحات حمید لولایی درباره شباهتش به روحانی در دورهمی

تاریخ انتشار : 25 دی 1395کد مطلب : 42608زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمید لولایی بازیگر پیشکسوت تلوزیون با حضور در برنامه دورهمی از خاطراتش با مهران مدیری و همچنین شباهتش به رییس جمهور توضیح داد.

حمید لولایی در برنامه دورهمی

شباهت جالب حمید لولایی به حسن روحانی در شبکه های اجتماعی سر و صدا و شور زیادی به پا کرده است. حمید لولایی درباره شباهتش به رییس جمهور توضیحاتی میدهد.

آخرین قسمت این سری از مجموعه « دورهمی »، شبانگاه جمعه 24 دی با حضور حمید لولایی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون از شبکه نسیم روی آنتن رفت.

این بازیگر درباره شروع کار حرفه ای خود گفت:«سال 60 در تئاتر کارم را با رضا ژیان شروع کردم، چند سال بعد، یک فیلم بد هم بازی کردم. تازه ازدواج کرده بودم و به خانم گفتم برویم فیلم را ببینم و آبرویم رفت.»

حمید لولایی

حمید لولایی در دورهمی

او ادامه داد:«سپس برای «سربداران» دو سکانس بازی کردم و آقای نجفی از من خوشش آمد ولی آن نقش هم هیچ وقت پخش نشد. بعد 9 سال بیکار بودم، تا اینکه در مجله «فیلم»، آگهی استخدام مدیر سینما را دیدم و به عنوان مدیر سینما آزادی انتخاب شدم. اما مدتی بعد، توسط علی عمرانی به پروژه «ساعت خوش» شما معرفی شدم.»

لولایی در مورد همکاری های متعددش با عطاران و آقاخانی توضیح داد:«عطاران راهنمای من در کار طنز بود و خوب توانست از من استفاده کند و در کارهای مشترک به هم عادت کردیم و مثل یک خانواده در کنار هم بودیم. الان که عطاران در سینما می درخشد و در تلویزیون نیست، من یتیم شدم.»

او درباه افسردگی اش بعد از بازی در یک نقش توضیح داد:«نقش خشایار بود، حدود یک سال و نیم بود که لرزه داشتم و تاثیر روحی زیادی روی من گذاشت.»

 

حمید لولایی

حمید لولایی در برنامه مهران مدیری

 لولایی درخصوص شباهتش به رییس جمهور گفت:«البته ما گریمور های خیلی خوبی در کشور داریم که همه را می توانند شبیه ایشان درست کنند ولی من کار کم تری می برم و به این موضوع افتخار می کنم.» 

این بازیگر در پایان از رویایی که دارد، گفت:«آرامش، دوست دارم کارهای بچه هایم و جوانان را ببینم و این آرامش را نظام و دولت برایمان فراهم کنند تا ما سکته نکنیم.»

توضیحات حمید لولایی درباره شباهتش به روحانی در دورهمی

420
این مطلب مفید بود ؟164
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
وبگردی