حمید هیراد

اعلام آمادگی حمید هیراد برای برگزاری کنسرت خیابانی رایگان!

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1397کد مطلب : 70447زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمید هیراد خواننده جوان کشورمان که چند روز گذشته با حواشی زیادی روبرو بود با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش برای برگزاری کنسرت خیابانی اعلام آمادگی کرد.

حمید هیراد هم کنسرت خیابانی برگزار میکند

حمید هیراد خواننده سبک تلفیقی موسیقی کشورمان که هفته پرهیاهویی را پشت سر گذاشت و با حواشی زیادی روبرو شد تصمیم جدیدی برای شاد کردن دل مردم گرفت.

چند روز گذشته اتفاقات تازه ای در دنیای موسیقی رخ داد که همایون شجریان آغازگر آن بود. همایون شجریان با انتشار پستی در اینستاگرامش آمادگی خود را برای برگزاری کنسرت خیابانی رایگان برای مردم اعلام کرد و بعد از آن سیروان خسروی به حمایت از این تصمیم همایون شجریان پرداخت و برای برگزاری کنسرت خیابانی اعلام آمادگی کرد .

بعد از همایون شجریان و سیروان خسروی ، حمید هیراد هم آمادگی خود را برای برگزاری کنسرت خیابانی اعلام کرد.

حمید هیراد برای کنسرت خیابانی اعلام آمادگی کرد

حمید هیراد

حمید هیراد خواننده موسیقی سنتی و پاپ کشورمان

بعد از اعلام آمادگی همایون شجریان و سیروان خسروی برای اجرای کنسرت رایگان خیابانی، حمید هیراد هم به حمایت از تصمیم این دو هنرمند کشورمان پرداخت و با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش برای برگزاری کنسرت خیابانی اعلام آمادگی کرد و نوشت :برای شادی دلهاتون تمام وجودم رو میدم و برای اثبات حرفم آمادگی خودم رو برای اجرای کنسرتهای خیابانی به صورت رایگان اعلام میکنم ... این زندگی رو بدون شما نمیخوام....

حمید هیراد

حمید هیراد به حواشی اطرافش خاتمه داد

کنسرت حمید هیراد در شیراز با حواشی زیادی برای این خواننده جوان در فضای مجازی همراه بود و ماجراهایی را درباره لب زدن و اجرای پلی بک برای او رقم زد. ویدئویی از کنسرت حمید هیراد و اجرای پلی بک او در فضای مجازی دست به دست شد و موجی از انتقادات را به سمت او روانه کرد. دست به دست شدن این ویدئو و انتقادهای زیادی که به حمید هیراد شد او را وادار به واکنش کرد.

حمید هیراد

حمید هیراد کنسرت رایگان برگزار میکند

حمید هیراد در کنسرت تهران از اهالی رسانه ، خبرنگاران و کارشناسان موسیقی خواست تا درباره اجرای او نظر بدهند و برای رفع اتهام اجرای پلی بک و لب زدن به اجرای زنده در میان مردم پرداخت و در میان اجراهایش گفت :خیلی ها تلاش می کنند که من دیگر اینجا نباشم. کمی مهربان باشیم و عشق بورزیم. بدی ها را کنار بگذاریم. کسی از فردا و یک ساعت بعد خود خبر ندارد. تا زمانی که زنده ایم خوبی کنیم،من اهل دورویی و خودنمایی نیستم در این دو سال مرا شناخته اید. این صدا و تن برای من نیست، برای آفریدگار است، خودش می داند چگونه راهنمایی کند.

اعلام آمادگی حمید هیراد برای برگزاری کنسرت خیابانی رایگان!

4.436
این مطلب مفید بود ؟324
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : حمید هیراد
وبگردی