برزو ارجمند

خاطره بازی برزو ارجمند با عکسی از عارف لرستانی

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48580زمان مطالعه : 2 دقیقه
برزو ارجمند اینستاگرامش را با انتشار یک عکس از خودش در کنار عارف لرستانی و مهران مدیری به روز کرد.

عکس یادگاری برزو ارجمند با گروه قهوه تلخ

برزو ارجمند بازیگر توانایی است که در خانواده ای هنری چشم به جهان گشود و بزرگ شد و با بازی در فیلم های طنز در بین مردم محبوب تر شد. قهوه تلخ ساخته مهران مدیری کاری بود که هنرمندان سینمایی و تلویزیونی زیادی در آن ایفای نقش کردند، که از میان آنها میتوانیم به حضور زنده یاد عارف لرستانی اشاره کنیم. زنده یاد عارف لرستانی هنرمند بزرگی بود که دوستی نزدیکی با برزو ارجمند و مهران مدیری داشت و در قهوه تلخ یکی از زیباترین نقش هایش را ایفا کرد.

برزو ارجمند با انتشار عکسی در اینستاگرامش یادی از گروه قهوه تلخ و عارف لرستانی کرده و از دلتنگی هایش برای این گروه نوشته است.

عکس یادگاری برزو ارجمند و مهران مدیری با عارف لرستانی در قهوه تلخ

برزو ارجمند

عارف لرستانی و مهران مدیری و برزو ارجمند در قهوه تلخ

برزو ارجمند

برزو ارجمند در کنار بازیگران فیلم قهوه تلخ

برزو ارجمند

زنده یاد عارف لرستانی در قهوه تلخ

برزو ارجمند در هفتم فروردین ماه سال 1354 در محله احمدآباد مشهد متولد شد. برزو ارجمند ،پسر انوشیروان ارجمند و برادر بهار ارجمند، و برادرزاده داریوش ارجمند بازیگر میباشد.

برزو ارجمند در فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخته است اما حضور او در قهوه تلخ در کنار مهران مدیری و عارف لرستانی نقطه عطفی در کارنامه هنری اوست. قهوه تلخ مجموعه طنزی به کارگردانی مهران مدیری بود که در سال 89 در نمایش خانگی توزیع شد .

مهران مدیری که پیش از این سریال های موفقی چون پاورچین، نقطه چین، شبهای برره، باغ مظفر و مرد هزار چهره را در کارنامهٔ خود داشته، در این کمدی تاریخی (به گفته خود) بهترین کارش را به نمایش گذاشته است.

از بازیگران این سریال می توان به مهران مدیری، سیامک انصاری، محمدرضا هدایتی، برزو ارجمند ، عارف لرستانی ،سحر جعفری جوزانی، سحر زکریا و رضا فیض نوروزی اشاره نمود. 

خاطره بازی برزو ارجمند با عکسی از عارف لرستانی

515
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی