سیاوش خیرابی

عکسی که اشک سیاوش خیرابی را درآورد!

تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48855زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیاوش خیرابی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از خودش در کنار علی طباطبایی و محسن افشانی در سریال ترانه مادری به روز کرد.

سیاوش خیرابی در ترانه مادری

شبکه آی فیلم مدتی است که فیلم قدیمی ترانه مادری با بازی سیاوش خیرابی ، فاطمه گودرزی ، علی طباطبایی و محسن افشانی را پخش میکند . پخش مجدد این فیلم بهانه ای شد برای سیاوش خیرابی تا به تجدید خاطره با رفیق قدیمی اش مرحوم علی طباطبایی بپردازد.

سیاوش خیرابی بازیگر فیلم فاصله ها و ترانه مادری صفحه اینستاگرامش را با انتشار یک عکس قدیمی به روز کرد . عکسی از محسن افشانی ، علی طباطبایی و سیاوش خیرابی در ترانه مادری که اشک سیاوش خیرابی را درآورد.

سیاوش خیرابی با انتشار این عکس نوشت

سیاوش خیرابی

محسن افشانی ، علی طباطبایی و سیاوش خیرابی در ترانه مادری

خیلی خوشحالم از اینکه بعد از مدتها کاری که زندگی منو تغییر داد ، داره از آی فیلم پخش میشه ولی دیروز سکانس هایی پخش شد که اشکمو درآورد . علیی داداش حیف که بینمون نیستی تا با هم تجدید خاطره کنیم . روحت شاد رفیق...

ترانه مادری مجموعه تلویزیونی به کارگردانی حسین سهیلی زاده بود که در تابستان سال 1387 از شبکهٔ سوم سیما پخش شد . بازیگرانی جوانی چون سیاوش خیرابی ، محسن افشانی و زنده یاد علی طباطبایی با ایفای نقش در این فیلم به شهرت رسیدند.

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی و گروه فیلم ترانه مادری

سیاوش خیرابی اولین بار در فیلم کوتاه چاه خیال به کارگردانی حمید سلیمیان در سال 75 جلوی دوربین رفت. این بازیگر سریال های طنز و جدی تلویزیون در 1363/9/29 در تهران متولد شد.

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی و محسن افشانی در فیلم ترانه مادری

سیاوش خیرابی اولین بازی خود را در تله فیلم تلخون با همراهی شاهرخ استخری به کارگردانی علیرضا امینی در سال 1386 شروع کرد.

خاطره بازی سیاوش خیرابی با تصاویر سریال مادرانه

4.753
این مطلب مفید بود ؟503
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی