خال مادرزادی
خال مادرزادی بزرگ سالها روی صورت دختر جوان جا خشک کرده بود تا اینکه پزشک خبر از بیماری دردناک پنهان زیر خال داد ، سلول مرگبار چهره ی این دختر را چنین تغییر داد.

ایمپلنت 4 بالن مخصوص برای درمان سرطان دردناک دختر جوان به واسطه خال مادرزادی

زندگی طبیعی دختر جوان بعد از حساس شدن به یک نشان مادرزادی روی صورتش به کل تغییر کرد و او را به وضعیت دردناکی کشاند که در تصاویر این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

Woman with Cancerous Facial Mole has Four Balloons Implanted in Her Face to Stretch the Skin

خال مادرزادی

وضعیت دردناک دختر جوان بعد از ایپملنت صورت برای برداشتن خال مادرزادی

 کاشت 4 ایمپلنت برای برداشتن خال بزرگ مادرزادی از صورت دختر جوان

"ژیائو یان" 23 ساله با یک نشان یا همان خال عجیب و غریب مادرزادی روی صورتش متولد شده بود ، خالی که هرگز تا قبل از سن جوانی برای او مشکلی ایجاد نکرده بود و تنها وضعیت ظاهری اش بود که گاهی او را کمی ناراحت می کرد تا اینکه مدتی پیش پزشک بعد از معاینات دقیق به او گفت که خال روی صورتش باید سریعا برداشته شود چرا که می تواند موجب مرگ او شود.

پزشک متخصص درمان "ژیائو" را در بیمارستان مردم در شانگهای چین آغاز کرد تا بتواند به روشی مدرن خال بزرگ روی صورت را بردارد ، کاری که به هیچ وجه ساده نبود و مطمئنا روند پیچیده ای داشت.

پزشک برای برداشتن خال بزرگ بعد از بررسی ها و مشورت با متخصصان دیگر به این نتیجه رسید که باید 4 بالن مخصوص به اندازه تخم مرغ در بخش هایی از صورت دختر جوان قرار دهد تا با کشش کافی پوست صورت بتواند مرحله برداشتن خال را به بهترین شکل ممکن انجام دهد .خانواده "ژیائو" که وضعیت مالی چندان مناسبی هم نداشتند توانستند با کمک گرفتن از دیگران 11.177 پوند برای هزینه درمان او تهیه کنند تا جراحی و جایگذاری بالن ها در 4 طرف صورت او انجام شود. 

"ژیائو" می گوید:دوران کودکی و نوجوانی هیچ وقت احساس نکردم که این خال بزرگ روی صورتم می تواند سد راه شادی من باشد برای همین بی توجه به او روزهای خوبی را پشت سر گذاشتم تا اینکه پزشک در مورد سلول های سرطانی با من صحبت کرد و دانستم که زمان آن رسیده تا برای همیشه با خال روی صورتم خداحافظی کنم.

خال مادرزادی

خال مادرزادی

ایجاد سلول های سرطانی زیر خال مادرزادی روی صورت دختر جوان

بعد از ایمپلنت 4 بالن کوچک روی صورت مدتها احساس درد شدیدی داشتم تا اینکه کم کم با کاهش دردها وضعیت بهتر شد اما مشکل حضور در جامعه با این چهره مشکل جدی تری بود که هنوز رفع نشده است.

خال مادرزادی

خال مادرزادی

وضعیت دردناک دختر جوان بعد از ایمپلنت های بزرگ روی صورت برای برداشتن خال مادرزادی بزرگ

درمان خال مادرزادی دردناک با ایمپلنت صورت

449
این مطلب مفید بود ؟3910
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی