خانه بسیار خطرناک
برای خوابیدن در این خانه ترسناک باید شبی 100 دلار پرداخت کنید ؛ خانه ای که با دهها حیوان درنده که هر لحظه می توانند یک انسان را تکه تکه کنند احاطه شده است.

آیا می توانید در خانه ای که توسط 77 شیر احاطه شده است، بخوابید؟

خانه شیر یک ویژگی منحصر به فرد در آفریقای جنوبی است که به گردشگران اجازه می دهد تعطیلات خود را در وسط طبیعتی سپری کنند که توسط 77 شیر بالغ احاطه شده است.تصور کنید که با صدای شیر بخوابید و بدانید که تنها چیزی که بین شما و ده ها شکارچی وجود دارد، یک حصار برقی است. اگر این شبیه چیزی است که همیشه آرزویش را دارید، بهتر است برای اقامت در خانه شیر، یک خانه سه خوابه ویژه که در وسط یک پناه گاه حیات وحش در هریسمیزت واقع در آفریقای جنوبی است ، پول هایتان را جمع کنید. این خانه که تصاویرش را در بخش سرگرمی نمناک مشاهده می کنید ویژگی خیلی از امکانات رفاهی که انتظار دارید در جایی که بیش از 100 دلار در شب برای اجاره هزینه دارد را ندارد، مانند تلویزیون یا تهویه مطبوع، اما اگر هر جای دیگری در اطراف دنیا دارای شیر باشد، 77 مورد از آن ها دقیقاً باید همنجا باشند.

خانه ای که دور تا دور آن شیر است

خانه شیر یکی از شگفت انگیزترین ویژگی های ذکر شده در ایربنب است که در آنجا غذا دادن به شیر یا تعامل عمومی با شیرها مجاز نیست. این به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا به بیش از 70 شیر باشکوه نزدیک شوند که این مکان را بدون دخالت در زندگی شیرها، خانه می نامند و در مورد خودشان احساس خوبی دارند، چون می دانند که تمام هزینه های بلیط مستقیماً به نفع شیرها خرج می شوند.
مدیر حفاظت از منابع طبیعی گفت، مهمان ها فقط می توانند در میان شیرها زندگی کنند و شکوه گونه های شیر را مشاهده کنند.آن ها می توانند رفتار طبیعیشان را تماشا کنند و تعامل بین شیر و جفتشان را که اغلب بسیار جالب، گرم - دوست داشتنی و سرگرم کننده است، را ببینند. ما در این زمینه منحصر به فرد هستیم که در یک جایگاه مقدس اخلاقی هستیم که هیچ غذا دهی یا ارتباطی با شیرها مجاز نیست اما مردم می توانند شیرها را بسیار از نزدیک تماشا کنند، در حالی که می دانند هزینه ثبت نام آن ها به سازمانی کمک می کند تا شیرها امن و محافظت شده بمانند.
ترسناک ترین خانه در جهان

خانه ای بسیار ترسناک که در بین حیوان ها درنده است

خانه ای بسیار عجیب و ترسناک

این یک تعامل و برنامه برنامه برد برد است! در این خانه شما هرگز بیش از 5 متر با شیر فاصله ندارید! مالکان به خود می بالند و او اضافه کرد که به خاطر نرده های الکتریکی قوی اطراف ملک، اجاره دادن منزل به طور کامل ایمن است.
ظاهراً شما حتی می توانید در تراس بازش هم یک جشن کباب پزی بگیرید، با این حال شیرها از پشت نرده ها شما را تماشا می کنند، آن را می توان بی رحمانه در نظر گرفت، با بوی مست کننده گوشت پخته که بوی آنرا سمت شیرها میبرد. اما نمی توانند ذره ای از آن گوشت ها را از شما بگیرند. شما خیلی نزدیک هستید، کم تر از یک متر با شیر در زمانی که کنار حصار ایستاده اید. از پله، ایوان و حیاط خانه، شما دو متر آن طرف ترشان هستید. این باعث می شود احساس کنید که تقریباً در میان آن ها زندگی می کنید.
 
بهترین قسمتش این است که قادر به شنیدن صدای 77 شیر در شب هستید، و این واقعاً الهام بخش است که به آنها گوش دهید. خانه شیر می تواند مجموعاً 6 نفر را در خود جای دهد و برای هر شب 104 دلار اجاره میگیرد.
این واقعاً مانند معامله ای برای یک تجربه یکبار در طول عمر است، اگرچه من شک دارم که هر کسی بتواند شب خوبی را در اینجا داشته باشد و بالا سر یک شیر مادر بالغ، یک خواب خوب داشته باشد.بهتر است امیدوار باشید چراکه در صورتی که قدرت برق نرده ها از بین برود، یه ژنراتور پشتیبان هم وجود دارد. 

 

خانه ی اجاره ای عجیب که وسط 77 شیر درنده قرار دارد + تصاویر

3.562
این مطلب مفید بود ؟4319
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی