خانه داری

چند نکته خانه داری برای راحتی در زندگی

کد مطلب : 49348زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانه داری نیاز به خلاقیت دارد خلاقیتی که با تغییرات کوچک برخی از ایرادات را برطرف می سازد . شاید هرکدام از شما نیاز به دانستن نکات بسیار ساده ای که در این بخش گفته می شود داشته باشید.

بهترین راهکارها برای داشتن زندگی آسوده

 
امروز مسائل زیادی وجود دارد که زندگی افراد را درگیر می کند و اگر می خواهید علت مسئله را پیدا کنید باید بدانید چیزهایی پشته قضیه وجود دارد که روی هم جمع می شود منجر به اختلال بزرگ می شود ، اگر زمان بگذارید و نگاهی به زندگی خود کنید مشکلات کوچکی را در زندگی می بینیم که با اندکی نق نق کردن حل می شود.
 
در این متن راهکارهای را برای داشتن زندگی اسوده با خانه داری خلاقانه را به شما معرفی می کنیم:
 
استفاده از ترمز فرش : اگر بچه دارید یا حیوان اهلی در خانه نگهداری می کنید باید خیلی مراقب حرکت فرش روی سرامیک باشید و اگر توجه نکنید ممکن است لیز بخورید و استفاده از ترمز فرش به شما کمک می کند.
 
استفاده از دستمال های خوشبو کننده : به علل گوناگون گاهی اوقات منزل شما بوی بد می دهد به همین منظور فقط این دستمال ها را روی ماشین قرار دهید و آن را روشن کنید همه بوهای بد را از بین می برد.
خانه داری

رازهای خانه داری برای فراهم شدن محیط مناسب خانه

 
تمیز کردن مخلوط کن : بعد از آبگیری میوه ها و استفاده از مخلوط کن تمیز کردن آن کار دشواری است مهم نیست که چقدر آب بماند فقط شما آب و صابون را ترکیب کنید و داخل آن بریزید و تکان تکان دهید و بعد به شست و شوی آن بپردازید بسیار تمیز می شود.
 
عکس گرفتن از کارت های مهم : نمی خواهید کیف هایتان را با کارت های عابر و ... سنگین کنید ؟ از آنها عکس بگیرید و هنگام ضرورت استفاده کنید در چنین شرایطی هیچ کارتی را گم نمی کنید.

لپ تاپ را خنک نگه دارید: اگر کل روز را با لپ تاپ کار می کنید کاملا واضح است که لپ تاپ داغ می کند.فقط لپ تاپ را روی egg grate متوجه می شوید که چقدر زود خنک می شود.
جادوی سکه :وقتی هنگام بسته بندی به مشکل بر می خورید مخصوصا وقتی سرتان شلوغ است تمام کاری باز کردن که در این لحظه نیاز است که انجام دهید سرعت عمل است.
 
استفاده از روزنامه های قدیمی : وقتی پس مانده غذاها ، میوه ، آب میوه را دور می ریزید و داخل سطل آشغالی می ریزید منزل شما را کثیف و بودار می کند به همین منظور روزنامه را ته سطل آشغالی قرار دهید و بعد آشغال های دیگر را روی آن بریزید این باعث می شود روزنامه خیس شود نه زمین.
 
شیشه را تبدیل به آبپاش کنید:شیشه شیر استفاده شده و کهنه را دور نریزید در آن را سوراخ کنید و از آن به عنوان آب پاش گیاهان استفاده کنید.
مسافرت : وقتی مسافرت هستید امکان این که لباس ها را بشوید نیست به همین منظور صابون معطری کنار لباس های کثیف بگذارید تا بوی خوبی بدهند.

چند نکته خانه داری برای راحتی در زندگی

3.816
این مطلب مفید بود ؟124
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
وبگردی