معرفی خانه قایقی
خانه قایقی خورشیدی به نام لی کوروک یک قایق کوچک و زیبا است که برای گذراندن لحظات خوب و با آرامش در آن فقط باید 61000 دلار بپردازید.

معرفی خانه قایقی خورشیدی

این روزها با کمی جستجو و گشت و گذار در صفحات اجتماعی و سایت های تکنولوژی،شاید این گونه تصور کنید که تنها زمینه پیشرفت تکنولوژی در زمینه ارتباطات اعم از تلفن های همراه هوشمند، تبلت ها، لپ تاپ ها و... می باشد و که نتیجه این گونه تصور می تواند این باشد که هیچ زمینه دیگر مانند ارتباطات در حال پیشرفت نیست. اما این طرز تفکر کاملا اشتباه است و لازم به ذکر است که بگوییم،این روزها پیشرفت تکنولوژی در تمامی زمینه ها صورت می گیرد.

خانه قایقی

خانه قایقی مانند یک خانه کوچک

برای مثال اخیرا خانه قایقی ای معرفی شد که اطلاع از تکنولوژی و آرامش درونی آن شما را مغلوب خود خواهد ساخت و به این فکر خواهید افتاد که چگونه ممکن است چنین چیزی را برای خود فراهم ساخت؟!جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

خانه قایقی خورشیدی

تخت برای استراحت در قایق تفریحی

قایق کوچک خورشیدی لی کوروک یکی از قایق های کوچک و تفریحی زیبا در کبک توسط برند معروف دایگنو است که یقینا برای گذراندن روزهای عمر ، بهترین انتخاب می باشند و می توانید تنها با پرداخت 61000 دلار (47000 پوند) از این قایق تفریحی استفاده کنید.

قایق کوچک خورشیدی

آشپزخانه کوچک خانه قایقی تفریحی

قایق کوچک لی کوروک ، دارای کابین هدایت، تخت، گاز، میز غذاخوری، کمد، فر، دوش آب و... است که با قرار گرفتن داخل این قایق خورشیدی - تفریحی قطعا شگفت زده خواهید شد.سقف قایق تفریحی لی کوروک ، فلزی است و پنل های خورشیدی برای تامین نیروی قایق بر روی آن قرار گرفته اند که از طرفی برق مورد نیاز برای روشنایی و یخچال قایق از این طریق تامین می شود.

حمام در قایق تفریحی

امکانات در خانه قایقی خورشیدی

این قایق تفریحی همچنین یکی از بهترین گزینه ها برای افراد بازنشسته هستند و می توانند لحظات بسیار خوب و آرامی را کنار خود و خانواده خود در این قایق تفریحی بگذرانند ونهایت طراحی این قایق تفریحی ، میز غذا خوری است که در جلوی قایق قرار گرفته است که می توان بر روی این میز غذا خوری، با نهایت آرامش به غذا خوردن بپردازید.

خانه قایقی تفریحی و زیبا مانند یک خانه کوچک

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب : کشتی تفریحی
وبگردی