آرش برهانی

خداحافظی غم انگیز آرش برهانی از فوتبال

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1396کد مطلب : 47950تعداد نظرات : 1 نظر
آرش برهانی با انتشار بیانیه ای احساسی از استقلال و دنیای فوتبال خداحافظی کرد, او در این بیانیه خواسته تا او را با پیرهن استقلال به خاک بسپارند.

بیانیه آرش برهانی برای خداحافظی از فوتبال

آرش برهانی سال ها در تیم استقلال بازی کرد و سابقه آقای گلی در لیگ را دارد، او که اعلام کرده بود احتمال دارد از فوتبال خداحافظی کند در نهایت از فوتبال خداحافظی کرد.

آرش برهانی بعد از قطعی شدن تصمیمش برای خداحافظی از فوتبال بیانیه ای صادر کرد که متن آن در ادامه می آید:


آرش برهانی

خداحافظی آرش برهانی از فوتبال

در ذهنم نه دنبال کلمات درشت می گردم، نه پی بزرگ نمایی هستم، هواداران استقلال و فوتبال ایران چنان عزتی برای من ساخته اند که کلمه ای نمی توانم برای آنها بیابم که در بیانیه خداحافظی قرار دهم، دست تک تک هواداران را می بوسم و از ته دل می گویم همه آنها را دوست دارم و تاکید می کنم که «غم درونم را از این خداحافظی نمی توانم کتمان کنم».

قصور و کاستی های را با آن دل پر مهر و محبت همیشگیتان به من ببخشایید. در این لحظه که از شما خداحافظی میکنم آسوده خاطرم که تمام سعی و تلاش خودم و برای خوشحال کردن و سربلندی تیم خودم انجام دادم.

هر چه محقق شد لطف خداوند و آنچه ماند توان و بضاعتم بود و امیدوارم چهره ایی از من بخاطر بسپارید که در آن صادقانه و عاشقانه برای منافع استقلال جنگیده باشم.

این افتخار که برای دو تیم ستاره دار (بواسطه ی قهرمانی در آسیا)بازی کردم برایم تا همیشه خواهد ماند . یک قهرمانی با پاس دوست داشتنی و چهار قهرمانی با استقلال دو ستاره کبیر، محبتِ شما عزیزان و کلی خاطرات خوش تمام سرمایه من در این چند سال حضورم بود.

از رسانه هـای مکتوب، صوتی و تصویری، خبرنگاران عزیزی که نقش زیادی در پیشترفت من داشتن تشکر میکنم ، زحمات و محبت آنها را هیچ وقت فراموش نخواهم کرد و اقرار می کنم که همیشه از انتقادها استفاده کرده ام و از تشویق و تمجیدشان انگیزه گرفته ام .

از مدیران و مربیان عزیزم تشکر میکنم و از آن مدیران و مربیانی که سهم بیشتری در پیشرفت من داشتند سپاسگزارم.

از آن دسته از هم تیمی های عزیزم که ساده و بی آلایش برای یک هدف (موفقیت استقلال) مرا طی این سال ها یاری و همراهی کردند صمیمانه تشکر میکنم و برایشان بهترین ها را آرزو میکنم.

هر آمدنی رفتنی هم دارد، با این وجود فکرش را نمی کردم که اینگونه از استقلال و فوتبال خداحافظی کنم، هر چند این روزها این جور رفتن ها باب شده اما دوست داشتم با پیراهن پرافتخار استقلال از فوتبال کنار بروم و حالا همین جا از هواداران خداحافظی می کنم، تنها در گوشه ای از ایران با قلبی آبی.

تنها حسرت من هم ستاره سوم خواهد بود که نتوانستم آن را برای استقلال و با استقلال و هوادارانش به دست بیاورم.

تصمیم نداشتم که در ایران در تیم دیگری بازی کنم ولی همانگونه که در ابتدای فصل نقل و انتقالات شایعه هایی بوجود آمد توفیق اجباری نصیبم شد که در تیم خوب پیکان که جز خوبی و احترام و عزت چیز دیگری از بازیکنان، مربیان و مدیران این تیم دوست داشتنی ندیدم بپیوندم و بابت همه ی خوبیها از آنها تشکر میکنم.

تا زنده هستم استقلالی و هوادار استقلال هستم و در روز وداع از دنیا هم دوست دارم مرا با پیراهن مقدس استقلال به خاک بسپارند.

امیدوارم که در کارهایتان موفقیت به کامتان باشد و همدلی و اتحاد در برابر مشکلات رفیق راهتان.

ارادتمند و آرزومند آرزوهای نیکتان هستم.

آرش برهانی 30/1/1396

خداحافظی غم انگیز آرش برهانی از فوتبال

3.832
این مطلب مفید بود ؟248
برگرفته از کاپ -/ح
برچسب : آرش برهانی
1 نظر به ثبت رسیده است
حسین 1396-04-03
آرش هیچ گاه فراموش نمیشود... بدترین روز فوتبالی من روز خداحافظی آرش بود... آرش برهانی پایه استقلال بود و خواهد بود... ما استقلال و ایران را فقط بخاطر آرش دوست داریم.. نمره سالهای فوتبالی آرش بیست بود بییییست... همیشه شاد باشی آقا آرش..
60
وبگردی