نمناک اخبارورزشی لیونل مسی برای همیشه از تیم ملی آرژانتین خداحافظی کرد؟
خداحافظی لیونل مسی از تیم ملی ، علت خداحافظی لیونل مسی از تیم ملی
لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا در بازی های آینده تیم ملی آرژانتین به میدان نخواهد رفت. آیا خداحافظی لیونل مسی از تیم ملی آرژانتین موقتی خواهد بود؟
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1397

خداحافظی موقت لیونل مسی از تیم ملی آرژانتین

ایسنا:لیونل مسی بازیکن افسانه ای تیم بارسلونا تصمیم دارد در بازی های آینده تیم ملی آرژانتین به میدان نرود. لیونل مسی مهاجم آلبی سلسته حداقل تا پایان سال 2018 برای تیم ملی کشورش بازی نخواهد کرد و هنوز زمان بازگشتش مشخص نیست. مسی که تحت فشار رسانه ها و هواداران آرژانتینی قرار دارد، تصمیم گرفت مدتی در تیم ملی حضور نداشته باشد. 

ستاره آرژانتینی قصد داشت برای همیشه آلبی سلسته را ترک کند اما به خاطر رابطه خوبش با چیکی تاپیا (رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین) از این کار منصرف شد. او با لیونل اسکالونی صحبت کرد اما سرمربی موقت آرژانتین نتوانست ستاره آلبی سلسته را برای حضور در دیدار های دوستانه برابر کلمبیا و گواتمالا راضی کند. 

لیونل مسی

 دلیل دوری لیونل مسی از تیم ملی فوتبال آرژانتین چیست؟

اکنون هدف فدراسیون فوتبال آرژانتین این است که ترتیبی اتخاذ کند تا مسی دوباره به تیم ملی برگردد. در حال حاضر تصمیم مهاجم آلبی سلسته قطعی است اما ممکن است رابطه خوبش با فدراسیون برخی از مسائل را تغییر دهد.

انتهای پیام/م

علت خداحافظی لیونل مسی از تیم ملی آرژانتین چه بود؟

این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف