خرس گرسنه
توله خرسی که از باغ وحش فرار کرده بود به طرز نامعلومی سر از فاضلاب شهری در آورده بود که ناگهان از روی گرسنگی از آنجا خارج می شود و ترس مردم را بر می انگیزد.

بیرون آمدن توله خرس گرسنه از چاه فاضلاب!

خرس ها یکی از حیوانات بازی گوش و برخی اوقات نیز حیوانات خشمگین هستند که نمی توان به آنها نزدیک شد. اما با این وجود آنها بسیار جویای غذا هستند و اشتهای سیری ناپذیری دارند.برای مثال روز گذشته ویدیو توله خرس گرسنه ای که بطور شوکه کننده ای از فاضلاب به بیرون آمد،توانست به یک ویدیو ویروسی تبدیل شود.

بیرون آمدن توله خرس از فاضلاب

خروج ناگهانی توله خرس گرسنه از فاضلاب شهری

روز گذشته تصاویر متعددی از یک خرس گرسنه در شهر کلرادو واقع در ایالات متحده،هنگامیکه از چاه فاضلاب شهری در حال بیرون آمدن بود،در صفحات مجازی منتشر شد که باعث تعجب شهروندان شهر کلرادو شد.این یک اتفاق بسیار عجیبی است چرا که تصور کردن اینکه شما در سطح شهر در حال پیاده روی هستید که ناگهان توله خرسی را مشاهده می کنید که از یک چاه فاضلاب در حال بیرون آمدن است!!این در حقیقت غیرقابل انتظار است.

خرس فراری باغ وحش

توله خرس فراری از باغ وحش در شهر

پس از گزارش شدن این اتفاق به پلیس،پلیس شروع به تحقیق و جستجوی علت این اتفاق کرد که در نهایت متوجه شدند این خرس 250 کیلوگرمی از باغ وحش کلرادو فرار کرده است و به نحوی سر از فاضلاب این شهر در آورده است.

خوشبختانه مدتی بعد از گزارش، مامورین پلیس شهر کلرادو با تعقیب و گریز دقیق توله خرس حدودا 3 یا 4 ساله 250 کیلوگرم وزن دارد، موفق به گرفتن او شدند و لازم به ذکر است که این اتفاق عجیب شهر کلرادو هیچ آسیب جانی را در بر نداشته است.

دستگیری خرس فراری

هجوم ناگهانی توله خرس از فاضلاب به خیابان

بیرون آمدن توله خرس گرسنه از چاه فاضلاب! + عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
وبگردی