تولد
شلوار زنانه
واضح است که خریدن شلوار زنانه نیاز به رعایت یک سری نکات دارد تا بتوان بهترین خرید را از بهترین اجناس داشت.

همه ی ما ( خانم ها!)  تا به حال مدل های مختلفی از شلوار های زنانه را امتحان کرده ایم و مدل ها مختلف بسیاری هم در استایل دیگران دیده ایم.

با گروهی از آن شلوار های احساس راحتی کرده ایم و بعضی دیگر هم برای ما تجربه شده اند که دیگر به سمت شان نرویم!

اما سوال من در اینجا این است که تا به حال به این فکر کرده اید که چرا هر کدام از ما از یک سری مدل های شلوار زنانه خوشش می آید و آن ها را با عباراتی مانند شیک و زیبا و قشنگ توصیف می کند و برخی دیگر را هم خیلی راحت رد می کند؟

به طور واضح تر، تا به حال به این فکر کرده این که چرا بعضی از مدل شلوار ها- مثلا شلوار زنانه پارچه ای با سلیقه ما همخوانی دارد و مدل شلوار دیگری ندارد؟

جواب خیل جالب است:سلیقه هر کدام از ما که در ذهن هایمان شکل می گیرید، ترکیب پیچیده ای از خاطرات،  تاثیرهای اجتماعی و شخصیت خودمان است.

مثالا ممکن است من از بچگی خاله ام را خیلی دوست داشته ام و همیشه بودن با او برایم جذاب بوده، به همین دلیل در ذهن ناخودآکاهم به دنبال نشانه هایی می گشتم که بتوانم هر چه بیشتر خودم را شبیه او کنم.

از بچگی او را ستایش می کردم و به همین دلیل نشانه هایی که توسط چشم هایم از او دریافت می شد را هم به عنوان دلایلی برای خوب بودن او می شناختم.

و یکی از این دلایل این بوده که خاله ی ما عموما از شلوارهای دمپاگشاد استفاده می کرده و به همین دلیل الان هم، با اینکه دیگر چندان وابستگی شدیدی به خاله ام ندارم! در سلیقه من ثبت شده:شیک ترین شلوار یعنی شلوار دمپاگشاد!

اما متاسفانه عموم ما به این نکته توجهی نداریم و در نتیجه ممکن است مدل شلوار های زنانه ای را انتخاب کنیم که در اصل به واسطه معاشرت ما با دیگران برایمان زیبا به نظر می رسند. اما در حقیقت مناسب ما نیستند.

برای نمونه هر کدام از ما فرم بدن خودش را دارد، اما به جای اینکه به سمت شناخت درست آن برویم و نقاط ضعف و نقاط قوت فرم بدن مان را شناسایی کنیم، صرفا مدل شلواری را انتخاب می کنیم که به نظرمان زیبا می آید.

مثلا فرم بدن من به گونه ایست که باید به آن انحنا ببخشم، اما تنها گزینه مورد علاقه ام شلوار زنانه جذب است! و در نتیجه اتفاقی که می افتد این است که آن شلوار و در نتیجه استایل من به اصطلاح روی تنم نمی نشیند و نه تنها مرا آنطور که باید کامل نمی کند، بلکه از نقاط قوتم هم می کاهد و حتی ممکن است به کاهش اعتماد به نفسم هم منجر شود.

بحث من در این مطلب این است که با توجه به تجربه هایم به عنوان مشاور استایل و طراح لباس، بسیار ی از ما واقعا نمی دانیم که باید چه مدل لباس و یا (با توجه به این مطلب) شلوار زنانه درستی را برای خودمان انتخاب کنیم تا جدا از بحث راحتی در آن، بتواند به درستی شخصیت ما را پوشش دهد.

چرا که به چهارچوب های فرم بدنی ما ( که از زمان تولد در ما بوده و ثابت خواهد بود) و چهارچوب های شخصیتی و احساسی مان در جز جز لباس هایمان توجه خاصی نداریم.

برای مثال ممکن است من فردی باشم که انتخاب شلوار زنانه جین بتواند بهتر انرژی و هیجان من را به دیگران منتقل کند. یا برعکس، فردی باشم که استفاده از آن شلوار جین زنانه، برای یک محیط خاص تاثیر مناسبی از من روی دیگران نگذارد.

به همین دلیل ما در شی بای تلاش کردیم که پاسخ مناسبی برای این مساله ایجاد کنیم.

شلوار زنانه

در درجه اول ما تقریبا تمام فروشگاه های فیزیکی و آنلاین لباس زنانه را جمع آوری و محصولات آن ها را از جهات بسیاری طبقه بندی کردیم ، تا بتوانیم به سرعت مدل های مورد نظرمان را پیدا کنیم.و در مرحله بعدی به این مساله پرداختیم که واقعا چه مدل شلوار زنانه ای مناسب من و طرز فکر و روحیاتم خواهد بود؟

به همین دلیل، کافی است در گوگل عبارت شلوار زنانه شی بای را جست و جو نمایید تا شما را به صفحه ای از وب سایت شی بای متصل کند که در آن بتوانید به سرعت هزاران مدل شلوار زنانه را بررسی کنید و در صورت تمایلتان، من و همکارانم به صورت کاملا رایگان با هم همفکری کنیم تا شلوار زنانه مناسب شما را از هر جهت به خوبی انتخاب پیدا نماییم.

رایج ترین اشتباهات در خرید شلوار زنانه

55
این مطلب مفید بود ؟50
برچسب : کسب و کار
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی