تولد
خرید لباس
لیست خرید لباس عید می تواند به شما کمک کند تا استایل مناسبی را برای خود درست کنید و اینگونه می توانید لباس هایی بخرید که سال ها قابل استفاده باشند.

لیست پیشنهادی خرید لباس عید

این روزها همه افراد در حال خرید هستند تا در سال نو لباس های نویی را به تن کنند. برخی از افراد نحوه خرید کردن را نمی دانند و لباسهایی را در شلوغی دم عید تهیه می کنند، که روی دستشان می ماند و قابل استفاده نیستند. اگر امسال می خواهید خریدی کاربردی داشته باشید تا پولتان هدر نرود، پیشنهاد ما این استکه قبل از خرید این بخش از دنیای مد نمناک را مطالعه بفرمایید تا از فوت و فن های خرید لباس عید آگاهی یابید.

استایل

لباس هایی که خانم ها برای سال نو نیاز دارند؟

کت چرم مشکی

یکی از خریدهایی که برای عید می توانید انجام دهید، خرید یک کت چرمی است. برای اینکه استایلی رسمی تر داشته باشید ، این کت را روی پیراهن بپوشید و برای داشتن استایلی کژوال و روزانه کت خود را با شلوار جین و فلت بپوشید پس یک کت چرم هم مناسب استایل های کژوال و هم مناسب برای ساختن پارادوکس پاریسی در استایل شما می باشد.

کفش رسمی

کفش رسمی پاشنه دار یا تخت برای عید نیاز خواهید داشت تا بتوانید آن را در همه موقعیت ها بپوشید. کفش های رسمی را می توانید با هزینه کمتری تهیه کنید اما در خرید این نوع کفش ها به جنس و کیفیت آن توجه کنید زیرا راحتی کفش برای سلامتی شما اهمیت دارد.

خرید کفش

جین

یک شلوار جین را می توانید در موقعیت های مختلف بپوشید و به استایل خود جذابیت بخشید پس حتما در زمان خرید لباس برای عید نوروز شلوار جین را فراموش نکنید . شلواری با کیفیت را انتخاب نمایید که فیت تن شما باشد و در موقعیت های مختلف قابل پوشیدن باشد و از انتخاب شلوار های جین زاپدار چون همه جا قابل پوشیدن نیستند، بپرهیزید.

جوراب و جوراب شلواری

اگرعاشق جوراب و جوراب شلواری هستید حتما در عید نیز به این نوع لباس ها نیاز دارید اما هزینه زیادی را برای جوراب نپردازید و اگر اهل جوراب و جوراب شلواری نیستید ، می توانید از این خرید فاکتور بگیرید.

اکسسوری

برای روح بخشیدن به استایل خود حتما یک اکسسوری، کیف، عینک، شال و یا لباسی پر نقش و طرح خریداری نمایید و به استایل خود جذابیت لازم را ببخشید.

اکسسوری

شلوار پارچه ای

یکی از لباس هایی که در خرید عید می توانید برای خوش استایل شدن روی آن حساب کنید شلوار پارچه ای راسته و یا بوت کات است. با پوشیدن این شلوار در مهمانی های دورهمی و رسمی اندامتان زیباتر و قدتان بلندتر به نظر می رسد. این نوع شلوارها را می توانید با پیراهن هایی مانند پیرهن توتم نیز بپوشید.

مانتو

یکی از کاربدی ترین لباس ها برای عید مانتو است. شما ناگزیر هستید که مانتو بپوشید پس در انتخاب مانتو دقت کنید و مانتویی را انتخاب نمایید که جنس خوبی داشته و در آن راحت باشید. مدل مانتویی را انتخاب نمایید که با هرجور استایلی هماهنگی دارند و برازنده اندام شما باشد.

ترنچ کت

ترنچ کت از آیتم هایی ضروری برای خوش استایل به نظر رسیدن است. پس در خرید عیدتان یک ترنج کت کرم انتخاب کرده تا به راحتی بتوانید آن را با آیتم های دیگر ست کنید.

کت ترنچ

بلوز و شومیز

یکی از مهم ترین لباس ها برای عید بلوز و شومیز هستند . شما می توانید بلوز و شومیز خود را در مهمانی ها و یا زیر مانتو و سارافون بپوشید بنابراین در انتخاب این نوع لباس ها دقت کنید .

فلت

پوشیدن کفش های پاشنه بلند سبب آسیب به مهره های کمر و خستگی شما می شود ، بنابراین فلت ها راه حل شیکی برای پایان دادن به آسیب های کفش های پاشنه بلند هستند. با فلت شما می توانید رسمی و شیک به نظر برسید.

کیف دستی

اگر یک کیف برای استفاده روزانه خریده اید ، لازم است کیف دستی کوچکی برای موقعیت های رسمی تر تهیه کنید. این کیف باید دارای بند بلند نیز باشد.

کیف دستی

دامن

اگر همیشه دامن جزو یکی از لباس های شماست پس برای عید یک ذدامن بخرید. دامن شما باید مناسب فرم بدن شما باشد و با آن راحت باشید.

شال

اگر لباس های عید خود را خریده اید . تقریبا تمام لباسهای شما ساده و بی طرح هستند، با انتخاب یک شال طرح دار با رنگ شاد می توانید به لباس هایتان جذابیت بخشید. هنگام خرید عید شما به دو نوع شال نیاز دارید یکی ساده و یکی طرح دار که رنگ آنها باید مطابق استایل شما باشد.

کتانی

بسیاری از دختران و پسران جوان اسپرت پوش دوست دارند کتانی بخرند. در خرید کتانی به جنس ، اندازه و کیفیت آن توجه کنید و از بین مدل کلاسیک کفش خود را انتخاب کنید.

کتانی

صندل

یکی از واجبات کمد شما در بهار و تابستانکه هوا رو به گرمی می رود، صندل است. سعی کنید در خرید صندل دقت کنید زیرا این نوع کفش ها در صورت مناسب نبودن جنس آن سبب ایجاد بیماری های پوستی در پا خواهد شد.هنگام خرید دقت کنید صندل هایی مانند اسپادریل با عرق کردن پا گشاد خواهند شد.

پیراهن

جذاب ترین بخش خرید عید برای خانم ها انتخاب یک پیراهن زیبا با گلهای بهاری است. همه خانوم ها به حداقل یک پیراهن برای روز سال نو احتیاج دارند. پس برای اینکه بهترین ظاهر را در روز عید داشته باشید برای خرید پیراهن وقت بگذارید.

لیست خرید لباس عید؛ خانم ها واسه عید چی باید بخرن؟

3.291
این مطلب مفید بود ؟5833
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/م.ح
وبگردی