کریس رونالدو

آپارتمان لوکسی که کریس رونالدو از ترامپ خرید!

تاریخ انتشار : 22 آبان 1395کد مطلب : 39406زمان مطالعه : 1 دقیقه
کریس رونالدو که یکی از ثروتمندترین ورزشکاران جهان است آپارتمانی بسیار لوکس در برج مشهور ترامپ خریداری کرد.

خرید جنجالی کریس رونالدو از ترامپ

معمولا نباید بین یک ستاره فوتبال و یک تاجر جنجالی شباهت های زیادی باشد. مگر چندین مورد، مثلا ثروتمند بودن هر دو، سرکش و لجباز بودنشان، جنجال ساز بودن و خودخواه بودن، اما رونالدو و ترامپ بیشتر از آنچه فکرش را بکنید به هم نزدیک هستند.

رونالدو اخیرا دومین آپارتمان را هم در برج مشهور ترامپ در امریکا خریده است و به غیر از آن او مالک بخشی از هتل 140 میلیون یورویی مونته کارلو است. ترکیب جذابی است.

این روزها همه خبرها به ترامپ ختم می شود، اگر چه نصف مردم آمریکا چشم دیدن او را ندارند ولی برای رسانه ها بهترین خوراک خبری اینک اخباری ست که گوشه ای از آن به ترامپ ختم شود.

رونالدو از ترامپ آپارتمان و هتل خرید

جالب است بدانید که کریستیانو رونالدو سال پیش یک واحد آپارتمان لوکس در برج مشهور ترامپ که متعلق به رئیس جمهور منتخب ایالت متحده است را به قیمت 18 میلیون یورو خریداری کرد.

این خانه پیش از این به عنوان لوکشین فیلم پرسروصدای Fifty Shades Of Grey مورد استفاده قرار گرفته بود که این نیز به نوبه خود بسیار خبرساز شد.

البته این اولین معامله کریس و ترامپ نبود، رونالدو پیش از این نیز یک هتل در مونتوکارلو به قیمت 140 میلیون یورو را از ترامپ خریداری کرده بود.

تاجر جنجالی

خرید رونالدو از ترامپ

رونالدو و ترامپ

آپارتمان کریس رونالدو در برج ترامپبرج مشهور ترامپ

آپارتمانی که رونالدو از ترامپ خریدآپارتمان لوکس

خرید های آنچنانی رونالدو از ترامپهتل 140 میلیون یورویی

عکس برج مشهور دونالد ترامپ

آپارتمان لوکسی که کریس رونالدو از ترامپ خرید!

425
این مطلب مفید بود ؟205
برگرفته از 11 نیوز -/ح
وبگردی