خسیس بازی دختر
دختر جوان دانشجویی که برای پس انداز کردن پول های خود اقدام عجیبی انجام می داد، سر انجام اتفاق بدی برایش رخ داد.

روش عجیب دختر دانشجو برای پس انداز پول جانش را به خطر انداخت

همه ی شما می دانید دوران دانشجویی جز دوره هایی است که برای برخی از نظر مالی با مشقت می گذرد و دانشجویان ناگزیرند برای امرار معاش خود پاره وقت کار کنند یا شاید هم به روشی مثل صرفه جویی در هزینه ها پول مورد نیاز خود را پس انداز کنند ولی در این مورد باید حتما راه و روش درست انتخاب شود تا مبادا مثل ماجرای دختر دانشجویی که در این بخش از نمناک خواهید خواند پایان دردناکی داشته باشد.

دختری دانشجویی که پس انداز کردن پول کار دستش داد

در آغاز ماه نوامبر، هنگامی که فاش شد "هنوگ جیا" مدتها فقط نودل فوری می خورده تا پول برای روز مبادا پس انداز کند ،تیتر بسیاری از رسانه های آنلاین و آفلاین در جهان شد . "جیا" در فیلم گفته با تغییر دادن رژیم فوق العاده ارزان، قصد داشتم تا 749 یوان معادل 108 پوند پول پس انداز کنم تا برای روز 11 نوامبر روز خرید افراطی خرج کنم اما متاسفانه، او هرگز نتوانست تمام اقلام تخفیف خورده را خریداری کند، زیرا او پس انداز روز مبادای خود را در بیمارستان خرج کرده بود چرا که جیا به خبرنگاران گفت:" من بیشتر پس اندازم را صرف درمانم کردم، و هزینه تزریق آهن برای من بیش از 1000 یوآن (144 پوند )و هزینه دارو بیش از 100 یوآن شد.

اگرچه او در مورد بیماری اش وارد جزئیات نشد، زن جوان گفت که او تب بالایی داشته که نیاز به بستری شدن دارد. او افزود اگرچه علت دقیق این بیماری نامشخص است، او افزود:" خوردن نودل های فوری می تواند یک دلیل باشد."

کاربران رسانه های اجتماعی چین در این باره اظهار داشتند که رژیم غذایی هونگ جیا نتیجه معکوس داشته و البته کار او برای هیچ کس قابل تایید نیست حتی مادر خودش نیز همدردی اندکی نسبت به او نشان داد.

خسیس بازی دختر دانشجو کار دستش داد !

1.81240
این مطلب مفید بود ؟452788
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی