خط کف دست

معنی هر کدام از خطوط کف دست چیست؟ + تصاویر

کد مطلب : 45804تعداد نظرات : 7 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
هر خط کف دست مربوط به بخشی از زندگی شما می شود ، یک خط ثروت و شهرت شما را در آینده نشان می دهد و خط دیگری از ازدواج و فرزند دار شدن شما می گوید.

خطوط کف دستتان رازهایی در مورد زندگی شما فاش می کنند

خط و خطوط کف دست شما معنی عمیق تری نسبت به انچه که فکر می کنید دارند و از خصوصیات شما رازهایی رابازگو می کنند.

نوع موسیقی که گوش می کنیم و سبک صحبت کردنمان بخشی از شخصیت شما را بازگو می کند اما فاکتورهای دیگری هم برای برملا شدن رازهای شخصیتی ما وجود دارد که در قالب خطوط کف دست در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد.

خط کف دست

اسم هر یک از خطوط در کف دست

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید کف دست شما خطوطی وجود دارد که از سلامتی ، ازدواج و فرزندان شما خبر می دهد. در این بخش به طور اختصار در مورد انها توضیح خواهیم داد و در مطالب بعدی در هر بخش به طور کامل یکی از آنها را شرح می دهیم.

هنر خواندن خطوط کف دست که همان کف بینی نام دارد ریشه در برخی از کشورهای آسیایی دارد که در گذشته برای پیش بینی بخت و شانس در زندگی آن را بازگو می کردند.حالا بخوانید که این خطوط در مورد شخصیت شما چه می گویند.

خط کف دست هر کدام برای چه بخشی از زندگی شماست؟

 خطوط کف دست بر اساس نام های خاص شناخته می شوند که ما بر اساس همان ها مفهوم را به شما خواهیم گفت.

خط کف دست

معنای خطوط کف دست در کف بینی

خط قلب - heart line

عمیق بودن این خط نشان از عواطف و مصیبت های عمیق تر است . اگر در انتهای این خط شکاف و یا ترک وجود داشته باشد نشان آن است که فرد ذهن

خط سر یا همان خط عقل - head line

این خط در مورد هوش و خرد فرد می گوید و از گرایش های ذهنی او رازهایی را بازگو می کند. طول و بلندی این خط در مورد تصمیم گیری ها و افکارش می گوید که در چه حد بلندپروازی و یا برعکس آن را دارد.اگر خط ذهن و عقل کف دست دچار چند شاخگی شده باشد نشان گر ان است که فرد در تصمیم گیری حالت پایداری ندارد و به قول معروف از شاخه ای به شاخه ی دیگر می پرود.

خط زندگی- life line

همانطور که می توان حدس زد این خط طول عمر فرد را نشان می دهد.

اگر شکستگی و ناهماهنگی از قسمت ابتدا تا انتهای این خط وجود داشته باشد یک حادثه و یا شاید تصادفی که جان او را به خطر بیاندازد در طول زندگی اش تجربه خواهد کرد.

خط سرنوشت - fate line

این خط به عنوان خط سرنوشت و بخت شناخته می شود و نشان گر آن است که چطور اوضاع و شرایط سخت و دور از کنترل فرد یا برعکس خواهد بود.

خط آپولو که در گذشته آن را خط خورشید می نامیدند:

خط کف دست

خط خورشید و خط اقبال کف دست

این خط همه چیز را در مورد شانس ، ثروت ، شهرت و یا حتی رسوایی و بدبختی را نشان می دهد. یک خط صاف و زیبا نشان گر خوش خشانسی و ثروت است و خطی پر از شاخه ها و شکستگی برعکس آن را نشان می دهد. طول این خط هم استقامت این خشو بختی یا برعکس آن را دارد.

 خط ازدواج -mariage line :
این خط همانطور که پیداست در مورد ازدواج و وضعیت عاطفی شما در زندگی مشترک چیزهایی می گوید.
خط فرزند - children line:
با نگاه به این خط می توانید بدانید که در آینده فرزندی خواهید داشت یا خیر و اگر قرار است فرزند دار شوید صاحب چند فرزند خواهید شد.
خط ثروت - money line:
وضعیت مالی و پولی شما ، اینکه ثروتی به دست خواهید آورد یا خیر و این ثروت چقدر نزد شما دوام خواهد آورد در این خط از کف دست شما ثبت شده است.

 هر کدام از این خطوط را در بخش های مجزا یک به یک به طور کامل در مطالب بعدی برایتان شرح خواهیم داد.

معنی هر کدام از خطوط کف دست چیست؟ + تصاویر

2.9777
این مطلب مفید بود ؟454323
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ح.ب
برچسب :
7 نظر به ثبت رسیده است
حسین1397-01-12
سلام علیکم...میخواستم بگم که اینا همش فرضیات هستش.درسته؟؟؟و فکر نکنم در مسیر تلاش و کوشش انسان چه برای دستیابی به علم و خرد.و چه برای دستیابی به جایگاه و ثروت تاثیر داشته باشه..درست میگم ؟؟
15933
حمزه1397-02-11
به نظرمن این جملات فقط به درد سرگرمی میخوره و انسان نباید درمسیر دستیابی به خواسته هایش به این جملات توجه کند
12729
...1397-04-30
خطوط کف دست من کاملا راست می گن
2742
جواد1397-05-08
باسلام خدمت همگی واینکه تلاش وکوشش پنجاه درصد قضیه س بقیش ازقبل تعریف شده است ومقصد مشخصه نوع طی کردنم مهمه که اختیارواراده هرکسه !یادتون باشه بعضی وقتا هرچی بیشتر زور میزنی دورتر میشی وبالاکه نمیری هیچ حتی پایین ترم میای بعضی وقتام ساده میپری بالا چه ازنظرپول وکار چ ازنظر تحصیل_ کاینات اونقدر پیچیده س که شرط زیاد داره اما میانبر هم داره فقط تو کارخودت بکن اگه جبر روزگاربهت نخوره بدون مار باپله میری بالا !
255167
تنها1397-08-29
داداج اعصاب نداری
199
الهام1397-08-16
مرسی جواد بنظرم کاملا بی نقص بود چیزایی ک گفتی دقیقا!!
1916
بنده ی خدا1397-11-11
ماکه هیچ وقت زورمون به سرنوشت نرسیده.ان شاالله که ازاین به بعدبهترینهای زندگی برای هممون رقم بخوره.
4710
وبگردی