خنده های آتوسا

فیلم رکورد خنده های آتوسا در کتاب گینس

تاریخ انتشار : 6 دی 1393کد مطلب : 10606زمان مطالعه : 1 دقیقه
فیلم سینمایی خنده های آتوسا به کارگردانی علیرضا فرید و بازی محمدرضا فروتن و باران کوثری در راه ثبت رکورد کوتاه ترین زمان فیلمبرداری در کتاب گینس میباشد.

فیلم سینمایی خنده های آتوسا گه تنها در پنج روز فیلمبرداری آن به پایان رسیده، سازندگان این فیلم قصد دارند تا رکورد فیلمبرداری این فیلم را در کتاب گینس ثبت کنند.

سازندگان فیلم سینمایی «خنده های آتوسا» به کارگردانی علیرضا فرید و تهیه کنندگی امیر پورکیان که فیلمبرداری اش ششم آذر ماه جاری و بعد از پنج روز در یک واگن قطار به پایان رسید، قصد دارند با ارسال ایمیلی به دفتر جهانی گینس این دستاورد را به ثبت برسانند.
 
هار نوحیان در خنده های آتوسا
 
خنده های آتوسا
 
در همین زمینه پورکیان تهیه کننده پروژه گفت:تمام تلاش خود را به کار می بندیم که با ارسال این ایمیل به دفتر جهانی گینس و با حضور نماینده گینس در ایران این رکورد به ثبت برسد. به هر حال اتفاق مذکور با این تعداد از عوامل و بازیگران حرفه ای در تاریخسینما بی سابقه بوده و امیدواریم بتوانیم آن را به ثبت برسانیم.
 
باران کوثری در خنده های آتوسا
 
باران کوثری در خنده های آتوسا
 
این فیلم به تازگی تحویل دبیرخانه جشنواره فیلم فجر شده تا بعد از بازبینی هیأت داوران در این فستیوال به نمایش درآید.
در خلاصه داستان این فیلم آمده:مرجان، موسی، آتوسا، استوارت، شیلا، احسان، بهزاد، شیرین و دکتر طاهری همگی مسافران قطار تهران استانبول هستند... .
بازیگران  این فیلم عبارتند از:باران کوثری ، بهار نوحیان ، امیر جدیدی ، پژمان بازغی ، حسام شجاعی ، آزاده میرزایی ، فریبا آهنگ ، اشکان مهری ، نازنین صبری ، هومن اطیابی و محمدرضا فروتن همراه با استوارت دنیسون بازیگر و کارگردان انگلیسی.

فیلم رکورد خنده های آتوسا در کتاب گینس

4.334
این مطلب مفید بود ؟295
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ک
وبگردی